Stopař se sekerou

• USA The Hatchet Wielding Hitchhiker

Stěží uvěřitelný dokument o bezstarostném nomádovi, který se proslavil na internetu, aby pak prožil strmý pád, a dokonce skončil za mřížemi. (Netflix)

rikitiki

Lidi mají rádi pohádky, na pováženou však je, že jim i v dospělosti rádi věří. SPOILERUJI. Jenomže, když se mladý kluk s lehce zmateným chováním vandrující zemí začne ohánět sekerou, čím nejspíš bude? Princem bez bázně a hany v přestrojení nebo vyšinutým jedincem s nebezpečnými sklony? Dokument to odhaluje postupně a je to zase smutný příběh. Protože tenhle nešťastný nebezpečný týpek by možná mohl mít blíž k  princi, kdyby ho nepoznamenala děsivá výchova matky, co v dokumentu mluví a absolutně nic si nepřipouští. Podle mě je hlavním a největším hříchem krutost, a tady jí bylo vrchovatě. ()

*CARNIFEX*

Bože čo ste Vy za ľudia. Veď ho znásilnili! Absolútne nebolo od prvej sekundy poznať, že je nakomplet prejebany feťak. Inak čisto ponaťahovaná sračka zas. Príbeh zaujímavý, to beriem. Omnoho viac ako o tej socke, vypovedá o ľuďoch. Materiálu na 90 minút by mal ale jedine v tom prípade, keby človek pozrel ešte dve tretiny hokeja, keď Slováci vyhrali MS .. ()

POciSEM

Opět potvrzení že amíci jsou naprosto vyškrábaný paka. Dovedete si představit jak obejmete smradlavý nemytý bezdéčko z hlaváku jenom protože video s nim na YT vidělo přes milion lidí? Fuj jenom z tý představy bych blil jako šakal. Tentokrát Netflix vůbec nezabodoval. Vzaly totiž příběh zfetovanýho špinavce ze kterýho se stala přes noc celebrita, protože křápnul jednoho rozzuřenýho chlapíka po palici 3x sekerou a jeho interview sdílela hromada stejně vylízaných lidiček jako on na sociálních sítích. Televize se toho potom chytnou a my vidíme jak se reportéři a producenti poplácávají po ramenou jakou nám to připravili senzaci i když tápou proč se jejich hvězdička chová jako naprostej mentál. Opravdu zajímavých je asi posledních 15 minut kdy se dozvíme že to prostoduchý individuum má k překvapení všech na triku i něco vážnějšího než pissing na hvězdu Julio Iglesiase a nakonec je taky po zásluze odměněno. Konec, šmitec, co tam máme dál. ()

Marcos22

Dechberoucí příběh nevšedního „hrdiny“, který se stal doslova přes noc virální senzací, a jehož život se během následujících tří měsíců otočil o 180 stupňů poté, co vzal spravedlnost do vlastních rukou. Režisérce Colette Camdenové se podařilo vynikajícím způsobem definovat zásadní milníky života Caleba Lawrence McGillvaryho, známého pod přezdívkou Kai, zásluhou něhož zlidovělo slovní spojení „Smash, smash, smash“. Nazaujatý a distingovaný odstup režisérky při zpracování látky umožňuje divákovi zaujmout prostor pro vytvoření vlastního názoru, který však bude vždy zahalen stínem řady pochybností, ať již zvolí jakýkoli postoj. Výjimečné dílo, které zasluhuje pozornost, a ve kterém si divák více než kdy jindy uvědomí, jak významně formuje lidskou osobnost výchova, láska a popularita. Se všemi těmito aspekty je nutno zacházet s ohromnou péčí a opatrností, aby jednoho dne nedošlo k obrovské tragédii. Na úvod roku jedno z největších dokumentárních překvapení. Pět hvězd. 👌 (10.01.2023) ()

pornogrind

Dokument o No Name(ovi) z kterýho se v podstatě přes noc stal virál. Né, že by o to zpočátku stál. Později si to celkem užíval. Od začátku ale bylo vidět, že má v hlavě vymrdáno. A tak není překvapením, že skončil tak jak skončil a dopadl tak jak dopadl. A co jsem si z toho dokumentu odnesl ? Že z tohohle magora udělali tu pseudohvězdu všichni ti co ho sledovali a lajkovali na sociálních sítích. A v přijde mi celkem směšný nebo nevím možná je to smutný že někdo takovej dokáže vzbudit tolik pozornosti. Ikdyž já o tomhle týpkovi do doby než jsem viděl tenhle dokument vůbec nevěděl. A i kdybych se o něm a tomhle dokumentu nedozvěděl vůbec nic by se nestalo. ()