V živote Anny Fosterovej (Mandy Moorová) je mnoho mužov. Lenže všetci majú slúchadlá a nosia zbrane. Sú to tajní agenti a ich úlohou je zabezpečiť najvyššiu ochranu dcére najvplyvnejšieho muža krajiny, prezidenta Spojených štátov. A Annin sen žiť normálny život „násťročného“ dievčaťa, sa zdá byť nesplniteľný. Lenže ona chce byť iba sama sebou a dúfa, že ju otec pochopí. Raz sa jej podarí presvedčiť otca, aby upustil od prísnych opatrení a dovolil jej, aby ju počas návštevy Prahy sprevádzali iba dvaja členovia ochranky. Keď však zistí, že otec svoje slovo nedodržal, zbaví sa agentov a utečie s Benom, sympatickým fotografom, s ktorým sa práve zoznámila. Anna Benovi neprezradí, kto je. Ale aj Ben má svoje tajomstvá... (TV Markíza)

Minoka

he, taková tradiční nedělně odpolední komedie, která vás v jistých chvílích rozněžní a pak se vám rozvine takový ten sladký úsměv na tváři...(platí zejména pro děvčata)...JENŽE pak, když to dílko vidíte po několikáté, vás to začne iritovat, protože si všimnete, že to je strašná blbost :-D takže...stačí jednou vidět a pak už opakovat jen na vlastní nebezpečí, nebo až zapomenete, o čem to bylo :-D ()

goauld

Neskutečně najivní - hraničící s debilitou... Hlavní aktérka neskutečně blbá (že by nechtěná reálná ukázka běžné "n-teen amíčky"???) která bohužel ani moc nezaujme ani po visuální stránce....(to ty lokace Prahy/Benátek byly působivější...proto alespon jedna hvězda). Celkově se jedná o jednoduchou romantickou komedii, která přesně zapadane do stylu dnešní ameické mládeže, chroustající popkorn a občas šukaj.ící na sedladle v kině (případně v autě zaparkované v jedné z tamních autokin). Přecejen - na tyto jednoduché romantické komedie se v drtivé většině chodí ve dvou ;-) Původně jsem chtěl dát 5*, ale: -1* za jedoduchý scénář, který ukazuje naprosto zcestně realitu lásky a romantiky . -1* za jednoduchou Mandy. -1* za vždy dokonale anglicky rozumící/mluvící Pražany,Němce,Italy (musim se na to podívat v originále...to musí být zážitek :-))), -1* za neskutečně debilní hlášky "Evropské vlaky jsou nesmírně nebezpečné!! vozí se v nich vrahové, úchylové...atd" -1* za nelogické a nepravděpodobné jednání amerického prezidenta a jeho ochranky. Obligátní perlička na konec: Dokonale anglicky mluvící němečtí "bunglíci" na českém mostě přes Orlík :-) ()

ivishka

No moc se nestává,že by dcera nějákého prezidenta dokázala utéct svým bodyguardům - a proč taky?Má všechno co chce a když jde večer po ulici tak nejde nikdy sama.Tohle je celkem hezký romantický film,který si ráda pustím klidně i několikrát,protože mám ráda Mandy Moore a sladký Matthew Goode je pro mě pastva pro oči.Za 111 minut procestujete s hlavními hrdiny skoro třetinu Evropy - tak proč ne? ()

Céčko

Americky prezident se spolu s Asiatama snazi vymyslet, jak by premluvili Evropskou Unii k humanitarni akci pro rozvojove zeme. To je gól. Kdyz jsou ve vsech filmech Americani brani jako pupek sveta, neni divu, ze si to pak sami jejich obcane mysli a dokud se budou tocit takovehle filmy, tak i myslet budou. ()

carly

bolo to lepšie, ako som čakala. milé a zábavné. bolo to predvídateľné, ale záver ma mierne prekvapil. malo to krásne zábery na Prahu a Benátky. a dobré obsadenie. no napriek tomu, že love-story medzi Benom a Annou bola to pravé orechové, oveľa zaujímavejší bol vzťah medzi agentmi Weissom a Moralesovou. ()

• Ve scéně, kdy Anna (Mandy Moore) vstane a chce zavolat rodičům, jí Ben (Matthew Goode) řekne, že mobil nefunguje, protože si zaplaval v Dunaji. To ale není možné, jelikož Dunaj Prahou neprotéká. Zřejmě jde o záměnu Dunaje a Vltavy. (Matej.Mirejo)
  • Na Staroměstském náměstí je promítán záznam Offenbachovy operety „Krásná Helena“. (Teres)
  • Točeno v Praze a Washingtonu. (M.B)