Vodní lidé

• USA MerPeople
USA, 2023, 2 h 57 min (Minutáž: 42–48 min)

Začalo to několika nadšenci, kteří rádi plavali s ploutvemi, a vznikl z toho obrovský byznys. Vítejte ve světě profesionálních vodních lidí. (Netflix)

Kvasekus

Jestli chcete vidět ještě větší bizár než je Tiger king, tak hurá do toho. Když se odprostim od těch lidí a budu hodnotit jenom dokument, tak je to za mě průměr. ()

Marze

Nahled do originalni komunity v americke soutezive spolecnosti. Cteni jsou dva zpusoby: desifrovani- schopnost cist neci sdeleni a  jeho vyznamovy kod.Zada si vychovu a vzdelani,jez poskytuji tytez spolecenske sily, jez ovladaji i jazykovy system. Cteni- znamena prirazovani vyznamu vlastnim zpusobem. ()

Arsenal83 odpad!

Komunita narcisov a psychických porúch. O tom dokumenty treba točiť, ale len ako výstrahu na oddelení poruchy neurokybernetiky a nie ako oslava nejakého životného štýlu. Najhoršie je, že tie morské panny evidentne ani panny nie sú. ()

*CARNIFEX* odpad!

Hovorí sa: "Ži a nechaj žiť", pričom týmto pravidlom sa riadim celý život na 100%. Odstupom času mám ale pocit, že toto vnímanie začína dostávať nemalý háčik, nakoľko podsúvať psychické poruchy jednotlivcov ako originálny, onaký životný štýl, ktorý vníma už tak mentálne dojebaná mládež, ktorá sa nevie v spoločnosti bez jasných pravidiel poriadne zaradiť, to je už skôr na výstrahu a nie na propagandu. Povedzte mi, čo týchto ľudí zastaví? Je toho plná TV v milióntych formách. Útočí to na Vaše deti v školách, dokonca škôlkach, a presto všetko sa nájdu kokoti, čo tomuto nie len tlieskajú, ale ešte to aj obhajujú. Dinosaury sa z nás musia ujebávať, akí sme jebnutí, lebo takto seba-deštruktívne na seba môže pôsobiť, akurát tak človek. Rozum nám je na dve veci. Na hovno, a na nič .. ()