Vytoč môjho agenta

• Česko Vytoč mého agenta
TV spot 2
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (viac)

Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Chudobka k tomuto seriálu (3)

Episode 1 (2024) (E01)

Seriály na Primě jsou téměř vždy katastrofa, ale tentokrát jsem byla příjemně překvapená. Výborná Martha Issová (jako vždy) i Klára, Maštalír a Krejčík. Jen mi trochu vadí, že zde opět hraje Kryštof Hádek, na můj vkus už je ho všude příliš. Je to dobrý herec, ale někdy to vypadá, jako kdyby všichni herci jeho věku vymřeli a zbyl nám jen on. Režiséru Blaškovi fandím. ()

Episode 3 (2024) (E03)

Jiný autor scénáře, jiný režisér. Janžurová s Remundovou byly výborné, pobavily mě. Až dnes jsem zjistila, že Maštalíř se jmenuje Maštalír. Issová bezchybná. Protože jsem neviděla druhou epizodu, v některých ženských postavách jsem se trochu ztrácela. Uvítala bych zpět režiséra Blaška. ()

Episode 5 (2024) (E05)

Krasavci Juraj Loj a Stanislav Majer soupeřící o hlavní roli mě pobavili, navíc je na ně opravdu pěkný pohled. Příjemný byl i Jiří Havelka, odcházející v závěru s rukou v sádře. Více prostoru měla i Zuzana Kronerová, kterou mile doplňoval Daniel Krejčík. Martha Issová je ozdobou tohoto seriálu, v každé scéně je skvělá. ()