Herečka Klára Issová sa pripravuje na hlavnú rolu v americkom projekte. Absolvuje fyzicky náročný tréning vrátane jazdy na koni, čo je oveľa zložitejšie, než sa pôvodne zdalo. Zároveň sa vyrovnáva so svojimi vnútornými neistotami, ktoré sú v rozpore s tým, ako ju ľudia poznajú v médiách. Jej agent a osobný priateľ Jiří, ktorý Kláru roky obdivuje, stojí teraz pred ťažkou úlohou, ako jej šetrne oznámiť zlé správy z americkej produkcie... (TV JOJ)

fabecc1222

Začátek vypadá poměrně slibně. Obecně tyhle věci z filmového prostředí, kde hvězdy hrají sami sebe mám rád, takže tomuhle věřím. Originál teda neznám, ale nemyslím si, že pro našince by měl takový efekt. Řekl bych, že kvalita jednotlivých dílů bude hodně záležet také na hvězdných hostech, podobně jako třeba u Komparzu. Issová je velmi fajn herečka, nejspíše i velmi fajn osoba, ale reálně nemá takový sebeironizující poteniciál, aby to s ní byla nějaká záplava smíchu. Takže nejlepší pasáž s ní je vlastně ta o ní s druhou Issovou: "Musela se učit s lukem, oštěpem - (Andrea - M.Issová): Ne, oštěpem házela ta druhá Issová, ta horší.". Dobrý byl taky trik Maštalíra s omlazovací fotkou jeho ženy, ale na plnej počet očekávám, že si tam ty hvězdy se udělaj fakt vysloveně prdel a ne jen takové jemné pošťuchování. ()

ABC1

Na první díl velice dobrý, vtipný s výbornými dialogy, forky a hlavně hereckými výkony. Marta a Kryštof  skvělí jako vždy, Klára a Krejčík výborní, jen ten Slovák mě až tak neokouzlil... A povzdech nad tím, že je to zas převzaté ze zahraničí, copak nemáme žádného českého scénáristu/tku, který by dokázal napsat něco takového? Snad i další díly nezklamou...na nedělní večer se to hodí velice!!! ()

Anianna

Přímo hvězdné obsazení, atraktivní prostředí... Tento potenciál se ale rozplynul v celkem nenápaditých pracovních a vztahových zápletkách. Prostředí agentury bylo nastaveno zbytečně chaoticky, až hystericky. Martha Issová jako by kopírovala Meryl Streep ve filmu Ďábel nosí Pradu. Klára byla sama za sebe a smekám, že šla do role, kde se nelichotivě řeší její věk. V dialozích zaznělo pár dobrých hlášek a odkazů na notoricky známé filmy. Že by síla seriálu byla právě v dialozích a v odvaze herců udělat si ze sebe legraci? Uvidíme. První epizoda mě ale zklamala. ()

Chudobka

Seriály na Primě jsou téměř vždy katastrofa, ale tentokrát jsem byla příjemně překvapená. Výborná Martha Issová (jako vždy) i Klára, Maštalír a Krejčík. Jen mi trochu vadí, že zde opět hraje Kryštof Hádek, na můj vkus už je ho všude příliš. Je to dobrý herec, ale někdy to vypadá, jako kdyby všichni herci jeho věku vymřeli a zbyl nám jen on. Režiséru Blaškovi fandím. ()

walkingdead

Rozjezdové díly bývají obvykle slabší než ty následující, protože diváka především seznamují s postavami a prostředím, nicméně tady prima (aspoň podle 1. dílu) po x pokusech konečně přišla s komediálně laděným seriálem, u kterého se dá zasmát. Issová byla dobrá a ta druhá ještě lepší (ale ona to tam ta "horší" zmiňuje sama). ()