Vytoč môjho agenta

• Česko Vytoč mého agenta
TV spot 1
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (viac)

Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Anianna k tomuto seriálu (5)

Episode 1 (2024) (E01)

Přímo hvězdné obsazení, atraktivní prostředí... Tento potenciál se ale rozplynul v celkem nenápaditých pracovních a vztahových zápletkách. Prostředí agentury bylo nastaveno zbytečně chaoticky, až hystericky. Martha Issová jako by kopírovala Meryl Streep ve filmu Ďábel nosí Pradu. Klára byla sama za sebe a smekám, že šla do role, kde se nelichotivě řeší její věk. V dialozích zaznělo pár dobrých hlášek a odkazů na notoricky známé filmy. Že by síla seriálu byla právě v dialozích a v odvaze herců udělat si ze sebe legraci? Uvidíme. První epizoda mě ale zklamala. ()

Episode 2 (2024) (E02)

Zdá se, že humor seriálu je založen na autentických postavách, které samy sebe parodují. Jo, dobrý. V této epizodě se ale vyrojilo tolik dějových linií, že se celá rozsypala. Pohřeb, podíl ve firmě, milostný i rodinný příběh mladičké asistentky, soukromý život agentky... Hlavní motiv, tedy výběr herečky pro nový Zelenkův film, měl potenciál, který mohl dát epizodě víc, kdyby se mu věnoval ten čas. Kvalitní komiku konverzační, situační a nevím, jakou ještě, Ze seriálu mám zatím pocit, že byl šit hodně rychlou jehlou a zřejmě se zařadí mezi ty lehce zapomenuté. ()

Episode 3 (2024) (E03)

Sabina Remundová mě rozesmála k slzám! Koketovala jsem dokonce se čtyřmi hvězdičkami. On ten seriál nebude úplně marný! Mám ráda, když jdou herci v roli do parodie sebe sama, když si ze sebe dokáží udělat legraci. A tady, protože hrají sami sebe, to bude pravděpodobně hlavním ideovým motorem. Kromě Sabiny chválím Ivu Janžurovou, Hádka, Issovou, Haváčovou, herečku v roli švédské režisérky i její tlumočnici a další a další. Bavila jsem se. Doufám, že další díly budou neméně vtipné. Líbila se mi velmi i hudba, ale nevšimla jsem si, zda v titulcích byly písně uváděny... Něco ze Švédska? ()

Episode 4 (2024) (E04)

Skvělá Pauhofová. Zaprvé jí to moc slušelo, zadruhé i v té parodii na sebe sama působila přesvědčivě. A Haváčová má na to být komediální herečkou. Už v 3. epizodě se mi ta její etuda s "Bartoškovo dcerou" dost líbila. Dějových linek je ale v seriálu příliš a jsou kvalitativně nevyvážené. Prakticky každá druhá postava má svůj příběh a ten se táhne napříč epizodami. Něco je vtipné, něco nudné. Seriál tím ztrácí na kompaktnosti. ()

Episode 5 (2024) (E05)

Zástupci ohrožených skupin, Kronerová za seniory a Krejčík za homosexuály, mě pobavili. ()