Britney Spears: Daň za slobodu

(TV film)
  • Česko Britney Spears: Daň za svobodu (viac)

Dokumentární film přináší divákům exkluzivní pohled na život Britney Spears rok a půl po skončení jejího opatrovnictví. Pod kontrolou svého otce byla dlouhých třináct let a přišla tak o většinou svých občanských práv. (Voyo)

Likan7

Velmi podprůměrný dokument, který vlastně ani není dokument, ale souhrn názorů několika lékařů a lidí z blízkého okolí Britney. 40 minut teorií a pocitů na kdysi slavnou zpěvačku. ()

Arsenal83

Dokument len odhaľuje to, čo vidíme na vlastné oči. Že táto osoba je naozaj nesvojprávna, psychicky chorá a potrebuje odbornú starostlivosť. Jej aktuálny život to je samý škandál a oplzlosť a hoci z nej dokument chce robiť ešte nádej pre budúcnosť, ja jej vyhliadky skôr vidím na zvieraciu kazajku. ()

123Reny odpad!

"Psychická nemoc", "psychická nemoc", "...lidé s těmito typy psych. poruch..." ??? Neslyšela jsem žádnou diagnózu, jen spoustu keců lidí, co s ní mají co? "Dokument", ve kterém se k jejímu psychickému stavu vyjadřují psychiatři na základě jejího veřejného obrazu? V životě ji neviděli a nediagnostikovali, tak o čem to "melou"? Bulvár, špína, velebnosti, jdu blejt! Diagnózu vzali kde a čím trpí? ...Nemusí trpět psychickou poruchou, stačí PTSD ... I jen v tomto případě, navíc kdy má kolem sebe bandu "novinářů ", fanoušků, lidí co se chtějí přiživit apod. je její chování úplně normální ...Všichni jsme zvířata a upřímně, v tomhle věku, je nás většina nějak narušena, něco si nese 😀  Dejte diagnózu, rozhovor s lidmi, kteří ji alespoň znají a ne pár senzace chtivých, prachy cítících * (Co to bylo za lidi?) Bůh ví, kde je pravda. Co to bylo za pořad? Toto nebyl dokument !!...Rozhlédněte se kolem! Kolik lidí ve vašem okoli není v pohodě? Hodně! A víte o kolika to ani nevíte? Každý se ale nejmenuje Britney Spears...Jaký by byl váš veřejný obraz? Vlastně jediné, co tento domukemnt potvrdil je - její jméno stále dobře prodává 💲💲 Bulvár době vydělává. ()