Oddělení vražd řeší případ vraždícího psychopata a čas do promlčení vraždy mladé prostitutky Evy se krátí. Josef se rozhodne získat důkazy a usvědčit Evina vraha, i kdyby měl překročit hranu zákona. (Česká televize)

rakovnik

Rovina vyšetřování starého zločinu je výborná. Má povětšinou i hutnou atmosféru. Rovina osobní a oficiální práce na oddělení mě jíž tolik nebaví. Jsem ale zvědav, jak se případ vyvine. ()

mehmed

Po prvním slušném dílu trošku propad. Trochu rozvleklé, Hofík nemá co hrát, Čuba je úlet. Jako manažer je schopný, ale herec to je akorát tak do těch svých poťouchlých scének a tady je to jako pěst na oko. Třeba to třetí díl vystřelí, ale dost o tom pochybuji. Jeden zhuštěný film by byl lepší než minisŕrie, ale zadání je jasné. Místy přehnané a nelogické (kazetový pásek). Já si ho užil dost a kolikrát ho v klidu rozmotal a tužkou namotal zpět a hrálo se vesele dál. Často zbytečná “hudební plocha”, která mě irituje a ruší, místo aby navodila atmosféru. I bez ní by to fungovalo. A co nemůžu vyloženě vystát? Nevadí mi, že se v Ostravě nemluví kratce. Nevadí mi, že mladý chlapec fandící Vítkovicím “zpívá” jako čecháček a špičkuje se s fandou Tržince - Slovákem mluvícím obstojně Česky. Holt je do Ostravy přivála práce či jiná náhoda. Ale náhoda určitě není, že v seriálu režírovaném Slovákem hraje spousta dalších postav, mluvících Česky jako Andrej z Agrofertu. A je to úkaz poslední doby. Proč proboha nemluví Slovenšti herci Slovensky? Žije jich tu spousta a znělo by to naprosto přirozené ()