Bag of Lies

Matt (Patrick Taft) sa zúfalo snaží zachrániť svoju umierajúcu manželku a obracia sa na „Vrece“, starodávnu relikviu s temnou mágiou. Liečba si vyžaduje mrazivý rituál a prísne pravidlá. Keď sa jeho žena uzdravuje, Mattov zdravý rozum sa rozpadá a čelí desivým následkom. (dixx)

Nikolas__

Záchrana manželky která se zvrtne, no celkově je to prostě šíleně klišovité, ale fakt že až moc. Upřímně nechápu tvůrce, protože to nevypadalo a ani nepůsobilo jako horor, kéž bych mohl říct že děsivá je jen poslední třetina NE - vyloženě o horor se režisér snažil snad jen v poslední čtvrthodině! Finální maska asi dobrá a nějaké scény znepokojivější, ale je to céčko jak hrom, navíc se tam šílenýho času vůbec nic neděje. Mě to nenudilo zas tak jak jsem čekal, ale hlavní postava hraje až moc špatně, i když snaha se rozhodně cení. Příběh je stupidní ake jsou tu zkrátka horší věci, a komorní tvář tohoto filmu mu spíš přilepšila, ale jen mírně. 30% ()

ricci.s

Manžel sa snaží zachrániť svoju ženu, ktorá trpí rakovinou, pomocou rituálu, pričom naleje jej krv do záhadného vreca, a odvtedy začne trpieť halucináciami. Či niečo roztomilé z toho vreca vylezie, sa dočkáme až v samotnom závere, no zvyšná časť veľmi zaujímavá nie je. Na papieri nemusel samotný námet vyznieť najhoršie, avšak obmedzený rozpočet a neschopnosť tvorcov vytvoriť poriadnu hororovú atmosféru to ťahajú dole. Film nie je vôbec desivý a minimálne dve tretiny stopáže tvoria dookola sa opakujúce scény, takže ma to už po chvíli začalo otravovať a nevedel som sa dočkať konca. ()

oveckaoa

Chlápek má ženskou co umírá na rakovinu chce jí pomoct , ale lékařské metody nepomáhají.  Tak si domluví od jiného chlápka zapůjčení nějakého pytle do toho pytle kapne o půlnoci její krev a něco si přeje pak nesmí 3 dny s tím pytlem mluvit ani k němu lozit a ani se na něho dívat samozřejmě vše poruší (na konci je řečeno, že ty pravidla stejně neplatí tak nevím proč je říkal) a pak má vidiny. Celá tahle situace by se dala vyřešit tím kdyby tu místnost zavřel na klíč a kdyby si 3 dny nikoho nepozvala na návštěvu, ale to by zase bylo o ničem asi.  Jako horor je to slabé pořád se mu tam objevuje ženská a směje se na něho ažna konci dojde k 2 vraždám , ale ani jednu neukážou. 40 procent ()

Morholt

Chlap má manželku a ta má rakovinu. Aby jí zachráni, musí si do sklepa přitáhnout zavšivený pytel, nalejt do něj trošku její krve a pak tři dny čekat. Potom by měl žena být jako rybička. Ale jak už to tak bývá, něco se podělá. S příběhovou kostrou bych problém neměl, ale všechno ostatní je vlastně špatně. Film je vlastně založený na tom, že maníkovi začne hrabat a trápí ho halucinace. Jenže herec v hlavní roli nemá dostatečné schopnosti na to, aby zahrál nepříčetného a samotné vidiny jsou víc než cokoliv jiného k smíchu. Bídu ještě dotváří neschopnost režiséra vytvořit alespoň nějakou atmosféru. 10% za kouzlo nechtěného. ()

Adramelech

Film demonstruje ukázku vskutku originálního způsobu aplikace principu mumiální hermetické medicíny. Strašení, které tam předváděli, moc strašidelné nebylo, naproti tomu nevadila poměrně tmavá obrazovka, protože se tam většinou nic nedělo, takže aspoň nebylo třeba si domýšlet, co se tam děje. Sledoval jsem v ruském dabingu se slovenskými titulky. Ruština ve mně vyvolávala dojem, že film je ruský a odehrává se v Rusku, takže mě překvapilo, když si muži do stakanů místo vodky nalévali whisky. Není to vysloveně špatný film, ale postrádá nápady, které by příběh učinily dynamičtějším. ()