Austin Powers v Zlatom úde

• Česko Austin Powers - Goldmember (viac)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiálny text distribútora)

Radiq

Oproti předchozím dílům to je už o něco horší kóma, jako kómedie. Často se tam opakují různé vtipy z dřívějška, akorát obměněné... a nechuťárny už nejsou tak nechutny nebo nejsou už tak vtipny nebo tam jsou jenom proto, aby byly nechutny, ale taky trapny. Taky je škoda a moje smůla, že některé věci českým dabingem zanikají (holandština, "přejdeme na angličtinu", Dr. Evilův rap, Zlatý úd), takže pro čecha to ztrácí pointu. Samotnej padouch Goldmember už taky není tak vychytanej a Mike Myers by konečně mohl používat pro záporáky jiny herce, než sebe. Jinak camea pro role do filmu podle Austina Powerse se povedly, chch, ale co se nepovedlo, tak Beyoncé, která mi tam vubec neseděla a nebyla vtipná, ta se prostě do komedií nehodí. A navíc ji vyměnili na Heather Graham, o které se v tomto díle Austin ani nezmíní... ()

Djkoma

Nemůžu si pomoci, ale chvílemi jsem se nemohl přestat tlemit. Forky jako třeba dvojčata jsou opravdu málo k vidění. Bohužel je hodně odpůrců Mike Myerse a jeho humoru, ale já mezi ně jistě nepatřím spíše naopak. Scéna z věznice je geniální!!! Ponorka ve tvaru oblíbeného gesta doc. Zlouna a flasbacky z mládí na škole, kde se setkali Zloun a číslo 2 to je opravdu síla!!! Ať žije Austin :o) ()

kagemush

Roach s Myersem téměř opustili svůj oblíbený vaginální machočasoprostor a tak trochu občas dost recyklovali předchozí dva díly,-ale copak můžu hodnotit jinak než nadprůměrně komika,který mě rozesměje , má rád Bacharacha a nebojí se do budoucích remaků obsadit takové šmudly jako-Cruise,Spaceyho,Paltrow,či DeVita? (75%,předchozí dva díly 85%) (velkým plusem série je i kupodivu povedený dabing) ()

ing.Frosty

Upřímně a z celého srdce nenávidím Mika Myerse. Ten člověk skutečně není vtipný a už jen při pohledu na něj bych ho pověsil za koule do průvanu. Nechápu, jak ukecali Spielberga (OMG!!!), Cruise, DeVita, Paltrow, Spaceyho a Travoltu aby hráli v tomhle čemsi. Asi vydírání skrze unesený děti nebo opravdu nevím. Otvírací sekvence je však vskutku neuvěřitelná o tom žádná. Jakmile se na scéně objeví Myers chci se mi zvracet. Nicméně se z filmu víc neviděl, takže hodnocení si nechám na někdy až budu v extrémní depresi a pustim si tenhle film. ()

Krosmen

Tenhle film je prostě ********************************************************************************** totálně********************** a neskutečně****************. Vůbec nechápu, jak mohl někdo takovouhle ****************************************** natočit a dát do ní peníze. Jedna hvězda za začátek s natáčením filmu a jinak ani škrt. ()

• Ústřední melodii nazpívala Britney Spears. Písnička se jmenuje "Boys" a ve videoklipu, který se natáčel v Los Angeles, se objevuje i Mike Myers jako Austin. (HappySmile)