Agentka FBI Gracie Hartová (Sandra Bullock) sa zúčastnila súťaže Miss USA a stala sa slávnou. Vyrovnať sa s náhlym záujmom verejnosti a médií nie je vždy jednoduché, najmä pre tajnú agentku a preto PR oddelenie v FBI príde s novým projektom. Z Gracie sa stáva štýlová tvár FBI v televíznej talkshow. A postupne sa do novej úlohy vžije až príliš, čo sa nepáči jej kolegyni Sam Fullerovej (Regina King), podľa ktorej je Gracie na najlepšej ceste stať sa FBI Barbie. Zlom nastáva vo chvíli, keď v Las Vegas unesú Gracinu najlepšiu priateľku Cheryl (Heather Burns). Gracie sa namiesto šoubiznisu musí sústrediť na boj so zločinom.... a znovu v prestrojení. (TV Markíza)

vodnarik

K dnešnému dňu nemôžem porovnávať s jedničkou, ale táto "dvojka" je podľa mňa akýmsi podpriemerom v rámci akčných komédií. Rozhodol som sa pozrieť si ju hlavne kvôli Sandre Bullock. Podľa tunajšieho hodnotiaceho systému som váhal medzi 1 a 2 hviezdami, no keďže ma i Sandra Bullock napokon mierne sklamala a film rýchlo vyprchal z pamäte, uberám. ()

Týnidlo

Tohle je skvělý příklad toho, že v nejlepším se má přestat. Jednička je dobrá, jednička je suprová, jednička je (dalo by se říct) klasika, ale tady? Nelíbí se mi ústřední dvojice, lepší byl chlap a žena, než-li mužatka a žena, víc se mi líbila Bullock jako nečesaná, zarostlá, ukecaná a protivná, než-li navoněná, nafoukaná a snažící se dostat se "zpátky". Víckrát ho vidět nemusím. ()

kubina28

Jednotka bola o agentke ktorá sa mala hrat na slepičku, dvojka je o slepičke ktorá sa hra na agentku aby na konci zistila že len ked je agentka je skutočne štastna. a ide jej o svetový mier. je to presne také hrozne ako znie. Klišé, strieda klišé a 2 krát sa zasmejete. Bohužial čakal som niečo viac po svižnej, akčnej a hlavne vtipnej jednotke ()

Marek1991

Stále pekná Sandra Bullock sa pustilo do pokračovania filmu o agentke, čo bolo po toľkých rokoch zjavne odsúdené na neúspech aj vzhľadom na povahu tohto filmu, keďže ani predchodca nebol nejako skvelý. Tento diel bol však nudnejší, scenár a dej sa rozpadali, až nevedeli čo, tak to vyplynulo do šialeného a trápneho záveru, samozrejme udobrenie žien nastalo. Po humornej stránke bieda, po akčnej a všetkých ostatných to nebolo nič inovatívne, skrátka len pokračovanie vhodné do komerčných televízií na pseudozábavu pre nenáročných divákov. ()

luke774

Gracie Hart je "back", i když jí nikdo nevolal a odneseme to samozřejmě my, poctiví diváci. Sandra Bullock v posledních letech ne a ne nakopnout bývalou formu a tak se producenti rozhodli, že jí trochu vypomohou nějakým sequelem. A Slečna drsňák byla bohužel první na ráně. Takže se s agentkou FBI, předelanou na Missku, která touží po světovém míru, setkáváme znovu, jen pár týdnů po soutěži. Vzhledem ke své slávě je nepoužitelná pro práci v terénu a tak se stává novou tváří FBI na tiskovkách a v médiích. Jinými slovy: Je z ní opět Misska, tentokrát ovšem bez pohledného přítele (Benjamin Bratt raději utekl), zato s naštvanou černoškou po boku a plytkým televizním režisérem za kamerou. Co nepokazí tenhle hvězdný tým a William Shatner v pozadí (styď se Kirku!), o to se postará scénář Marca Lawrence, který je dutý od hlavy k patě (ne Lawrence, ten scénář... i když ;) a připomíná spíš špatně zrecyklovaný hajzlpapír, než malou hollywoodskou komedii. Sandra je až příliš nevýrazná, dobrých vtipů je málo, těch špatných příliš a odevšad útočí pestrobarevné oblečení. Něžnější pohlaví to možná vidí jinak, ale já jsem trpěl. Relativně vysoké hodnocení jen za občasné záchvěvy á la Sandra Bullock v domově důchodců. Docela jí to tam slušelo, možná by tam měla přesídlit (ano, nejsem velký fanoušek jejích půvabů a už vůbec ne jejího "herectví" :). ()

• V čase 21:14 drží Gracie Hart (Sandra Bullock) bankovku v ruce v každém záběru jinak. (Iveet)
  • Jesse James, přítel a budoucí manžel Sandry Bullock (Gracie Hart), hraje soutěžícího v páce v baru. (imro)