V malebnom zapadákove menom Louisiana Bayou vlastne od veky vekov číhali krvilačné potvory na svoju príležitosť, no také čosi, ako dnes, tu ešte naozaj nebolo! V miestnych zdanlivo pokojných vodách sa totiž usídlil húf obrovitánskych, geneticky zmanipulovaných, výlučne mäsom sa živiacich rýb, ktoré nemilosrdne zožerú všetko živé, čo im skríži cestu! A tak nečudo, že keď sa na pobreží začnú kopiť znetvorené mŕtvoly, rozhodnú sa bezradné miestne úrady zistiť, kto alebo čo má tieto brutálne desivé úmrtia na svedomí a vyšle do terénu súdneho lekára Sama Riversa (Tory Kittles) a biologičku Mary Callahanovú (China Chow). Tým sa pomerne skoro podarí odhaliť vinníkov, no poradiť si s nimi a nestať sa pritom ich najbližším olovrantom sa ukáže byť dosť náročné! Našťastie či nanešťastie sa však s večne hladnými rybími potvorami rozhodne porátať i skupinka lovcov vedená impulzívny Jeffom (Tomas Arana)... (TV Markíza)

Triny

12.2.2010 jsem napsala tento komentář ":D:D Až si tak říkám, když tady čtu ty komenty, jestli jsme koukali na stejný "film".. Tohle "RadšiSeVůbecNeměloNatočit" se totiž podle mě snad radši vůbec nemělo natočit.. Jako zběsilé prchání před rybkama vyskočivší na palubu a hupky dupky sežrat někomu nohy, to snad byl jen opravdu špatný joke.. to že to má 40% je snad pouze z recese, pže jinak si nedokážu vysvětlit, jak by takováhle zhovadilost toho mohla dosáhnout..:D"... a dnes 1.5.2017 na prvního máje zvedám své hodnocení z "odpadu" na 4* a proč.. Protože časy se mění, lidi se mění, názory se mění... To co mě kdysi strašně lezlo na nervy, mě dnes moc baví! Více anakond, více netopýrů a žraloků lačnících po krvi, více vraždiacích os, více predátorů, co umí skákat po houseboatu a kousat lidem hlavy!! :) ()

sedm.1

Asi jako pro ostatní velmi příjemné překvapení.Že jde o televizní produkci je sice znát dost vyditelně a i děj je dost chaboučký a kostrbatý,ale Frankenfish od prvních minut nabere neskutečné grády,v téměř strhujícím ději prakticky není chvilka na oddech,pořád se něco děje,postavy umírají jedna za druhou jak na běžícím pásu,jejich usmrcení je rozmanité a navíc umírají i postavy,u kterých to divák moc nečeká.Příjemně překvapily i efekty,které jsou dobře zpracované a není jich hlavně málo.Predátor z hlubin obsahuje sice spousta klišé,jak v ději tak v postavách,ale když jde o takovéto skvělé a zábavné zpracování,odpouští se a hodnotí se i výš,než na co samotný film skutečně má :). ()

Kaucuk odpad!

Bože tak tohle byla jedna z největších stupidit co sem kdy viděl...jednu hvězdičku bych dal jenom za to že takhle sem se nezasmál už ani nepamatuju...na to že se mělo jednat o horor nic moc. Dialogy byly opravdu důmyslně sepsány, herci zahráli jak na Broadwayi a triky byly lepší jak v Lotrovi. Je mi jasné, že rozpočet tohoto filmu byl značně omezený (když se banda trotlů rozhodla natočit film tak se to dá pochopit.) ale stejnak se z toho dalo vytěžit něco lepšího...třeba stánek se zmrzlinou. O českym dabingu ani nemluvim, protože i já se známejma jsme v PC hře The Movies dabovali o třídu líp, v porovnání s tímto tak na cenu F.Filipovského. Hrůza, Děs, Běs, atd. jen se divím že to má takové vysoké, vzhledem ke kvalitě skoro nadmíru vysoké hodnocení. Vřele nedoporučuji, pouze chcete-li se smát stupiditě děje, tipovat co se asi tak stane a kdo umře (a v 99% budete mít pravdu) a zabít neskutečně dlouhých 80 minut (!!! bože to sem u toho opravdu strávil takovýho času) svýho života zbytečně. ()

tron

"Toto sú fotky z miesta činu." - "Fúha." - "To je odborný posudok?" Milé prekvapenie. Mark Dippé, niekdajší tvorca špeciálnych efektov (T2) a občasný režisér (Spawn), si kvalitne naštudoval 80. roky, čo sa týka krvavých zvieracích hororov. Akiste mu v tom pomohli zruční scenáristi (jeden má na konte fanúšikmi uznávaný westnerový horor Hnev duší, v ktorom tiež hral Mark Boone Jr.), vďaka ktorým sa dočkáme niekoľkých sviežich nápadov. Je to troška ako Vreskot či Zradná hlbočina, kedy neviete, či si z vás tvorcovia robia srandu, alebo to myslia vážne, alebo len citujú nejakú slávnu hororovú scénu (a poradie úmrtí vás určite prekvapí). Napriek tomu, že snaha o vytvorenie ultimátneho zvieracieho krváku nakoniec zostala predsa len skôr nenaplnená, je to horor s parádnou močaristou atmosférou, gore a príšerkami. ()

kluk z Na

Nechal jsem se zlákat na monster horor v telce a byla to chyba. V celku solidní gore nestačil přebít tu nudu. Postav hodně, což je většinou dobře, ale tu byla většina lidí včetně hlavního hrdiny do počtu a jejich kecy se nedali poslouchat. Nakonec fandíte tý rybě. Snad jen ten vožralej týpek nebyl úplně marnej plus indián z apocalypta, který se jen tvářil drsně. Ono to stačilo. Nedoporučuju nikomu. ()

Souboj akčních velikánů

Souboj akčních velikánů

11.01.2008

Tak tohle je stoprocentní kachna, a i kdyby náhodou ne, sotva se někdy podobný projekt dočká realizace. Zní to však natolik zábavně, že se s vámi o tu představu musíme podělit. Co napsat na úvod?… (viac)