American Dad!

• Česko Americký táta (viac)
TV spot
USA, (2005–2023), 133 h 46 min (Minutáž: 9–22 min)

Seth MacFarlane, Wendy Schaal, Dee Bradley Baker, Scott Grimes, Rachael MacFarlane, Curtis Armstrong, Mike Barker, Patrick Stewart, Eddie Kaye Thomas (viac)

Další animovaný seriál Setha MacFarlanea, tvůrce kultovního seriálu Family Guy. Opět sledujeme bláznivé osudy americké rodinky, která však v tomto případě není zrovna typická. Hlavou rodiny je Stan Smith, agent CIA, který se má neustále na pozoru a udělá cokoli pro ochranu svých bližních. Kromě něj, manželky Francine a jeho dvou dětí jsou však stálými členy rodiny také mimozemšťan Roger a německy mluvící zlatá rybka Klaus. (oficiálny text distribútora)

TV spot

Gogo333

Futuramu jsem měl skouknutou, South Park měl pauzu a tak jsem hledal na zabavení nějaký další šílený animák a narazil jsem na právě vysílanou 4. řadu American Dad!, zkusil pár dílů a hned mě to chytlo. Dohnal jsem tedy první řady a pak pravidělně každý týden sledoval. Nyní už jsme u 14. série (15. pokud bereme staré číslování) a seriál pořád baví a přichází s dalšíma ujetýma příhodama. Oblíbená postava: Roger a Klaus. ()

easaque

1* po pár scénkách můžu odepsat i tento americký sitcom, který je založený na extrémních postavách, situacích a vůbec není ze života. Jde v něm hlavně zaplnit čas blbostmi a vyplnit pauzu mezi reklamami. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Miksa

Family Guy hodnotím 4*, ale tohle si zaslouží míň. Ano, pravda nevybíravě to kritizuje americkou společnost,ale co poslední dobou ne. Je to prostě odvárek s několika dobrými momenty a spoustou špatných (viz. ta trapná německá ryba). To kiwisip: titulky existují na : http://family-guy.czweb.org ()

Brasi

Docela nevyváženej seriál. Některý díly jsou naprosto skvělý, některý by pořádně zasloužily. Absurditou dotaženou do krajnosti u mě ale boduje. V každým případě neporovnatelně lepší než slaboduchej Family guy. Malcolm Hathaway - hostage negotiator:"As a gesture of good will, I'm goin' to give you another hostage. Send in the boy." :DDD edit 25.12.2010 - V průběhu 6. řady, spoileroidní video po epicky nářezovým vánočním díle a potom, co některý souvislosti a narážky konečně chápu mnohem víc, nemůžu jinak, než přidat hvězdu do hodnocení a zařadit American Dad do svojí seriálový topky. :) ()

P1tr

O trochu horší, než Family Guy, obzvláště ze začátku, nicméně jakmile si na postavy zvyknete a víte, co od nich čekat, stane se American Dad vedle FG další seriálovou drogou. Ačkoliv je původní koncept poněkud podobný FG (rodina plus mluvíci tvor), je to jen trademark tvůrců a další průběh seriálu a chování postav se od FG liší. ()

Galéria (2 385)

• V 8. epizodě 11. série "Morning Mimosa", když si Steve prohlíží Youtube, můžeme si všimnout videa, které se jmenuje ,,Animation" a je na něm postavička s hlavou králíka. Je to odkaz na 10. epizodu 9. řady "Familyland", kde jsou úplně stejné postavy v zábavním parku. (Technical58)
  • Než Stan zachrání Rogerovi život, tak v jeho vzpomínkách vidíme věci, které odkazují na filmovou sérii Star Wars. (Duoscop)