Tripp (Matthew McConaughey) nie je ani v tridsaťpäťke ochotný vyletieť z rodného hniezda. Jeho rodičia sú z neho zúfalí, nevedia, ako sa ho zbaviť a dochádza im trpezlivosť. Preto sa rozhodnú pre pomoc profesionálky Pauly (Sarah Jessica Parker). Trippov pohľad na svet očami lenivého starého mládenca sa po stretnutí s Paulou razom zmení, lebo vo všetkých smeroch spĺňa parametre ideálnej ženy. Paula je ale profesionálna konzultantka, ktorá má za úlohu iba dostať lenivého Trippa z rodičovského domu. Stane sa však nepredvídané, Tripp sa do Pauly zamiluje... (TV Markíza)

Dragoni

Slečna Parkerová je pěkná lasička, Zooey je super trhlá a i když to má i slabší chvilky, tak záchrana ptáka neměla chybu, herecké obsazení mi sedlo a i když Sarah Jessicu Parker jsem nemusel v Sexu ve Městě a dlouho jsem váhal jestli na tenhle snímek kouknout, nakonec se to vyplatilo a já se dobře bavil. 55 % ()

Djoker

Lemra líná určitě pobaví diváky, kteří jsou v pozici hlavního hrdiny, nebo se v ní brzo ocitnou, což je i můj případ. Do jeho příběhu jsem se vžil opravdu rychle. Když je na scéně Zooey, tak s přehledem strká všechny ostatní do kapsy a je zároveň největším plusem filmu. Napodruhé to funguje snad ještě lépe, takže zvyšuji. Nakonec tedy filmu zůstává jediný mínus a tím je Sarah Jessica Parker, jednoznačně nejodpudivější herečka svojí generace. ()

kaylin

Sarah Jessicu Parker nemusím, ale byl jsem velmi mile překvapen z toho, jak tenhle film zvládla. Vlastně je zde docela příjemná. Matthew McConaughey je dobrý herec, v komediích je uplatnitelný. Celkově pak tahle romantická komedie vyznívá docela dobře, což mě samotného překvapilo, protože jsem nic takového nečekal. U komedie jsem se nakonec dobře bavil, i když je velmi podobná jiné, kterou jsem celkem odsoudil. Je ale fakt, že "Jak ztratit kluka v 10 dnech" mi vadilo kvůli Kate Hudson, kterou skutečně nemám rád a myslím si, že je jednou z nejhorších hereček, co nám Hollywood dal. I když je fakt, že v podobných filmech se opravdu nemusí snažit. Sarah Jessica Parker se také moc nemusela snažit, ale díky tomu, že nehrála mámu od rodiny, jsem jí její roli věřil. Podobnost se snímkem "Jak ztratit kluka v 10 dnech" je především v tom, že se to celé točí kolem jednoho poměrně originálního nápadu. V "10 dnech" to bylo napsání článku o tom, jak ztratit kluka, v tomhle případě je to najmutí ženy, která donutí mladíka, aby se konečně odstěhoval od svých rodičů. Filmovou matkou Matthowa McConaugheyho je Kathy Bates, i další vedlejší Party jsou obsazeny skvěle. Objeví se tu i Bradley Cooper ještě před tím, než se stal sám hvězdou pro hlavní role. Příjemná komedie, kde mě ani hlavní hrdinka nedokázala odradit. A když překousnete vtipy se zvířaty, budete se celkem obstojně bavit. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/10/prach-uspesna-pokracovani-animaku.html ()

kenkaku

Bylo to roztomilé, bylo to ničím neiritující, bylo to i zábavné... naprostý čistokrevný normál, který si až bude zase někdy běžet v TV i zopakuji (pokud jinde nepoběží něco lepšího... nebo nebudu mít na práci něco zajímavějšího... nebo... šak víme :)). Jedinou "mini-výtku" bych dal Sarah Jessice Parker. Já v ní stále viděl Sex ve městě a nemohl se ubránit dojmu, že Jennifer Aniston by se na její místo hodila víc. Nevím proč. Fakt ne. ()

JimmyII

Já nemůžu jinak! Fantastická romantická komedie, která je konečně stejnou měrou vtipná i romantická. Srandu obstará hlavně charismatický Trippův kámoš Demo v podání skvělého Bradley Coopera a Paulina cynická kamarádka Kit alias Zooey Deschanel, na romantiku tu pak jsou krásní, milí a skvěle sladění McConaughey s Jessicou Parker. K tomu Kathy Bates, Justin Bartha, moře, pláže, surfy, lodě, příroda a filozofie... Moc jsem si to užil, snad jako žádnou jinou romantiku vyjma P.S. Miluji tě. ()

• Scénáristé Tom J. Astle a Matt Ember utekli Lemrou línou z náruče televize. Jako její druhý celovečerní projekt je paradoxně adaptace klasického TV seriálu Mela Brookse ze šedesátých let minulého století – Get Smart. (imro)
  • Baseballový zápas, na který vzal Tripp Paulu, byl domácí zápas New Orleans Zephyrs. (c.tucker)

Co jde do kin tento týden?

Co jde do kin tento týden?

11.05.2006

Narozdíl od minulého týdne se tento čtvrtek do kin nevrhne tolik dobrých snímků. Jedná se o veskrze průměrné záležitosti a pár horších kousků, proto jsme se rozhodli srovnat dnes snímky podle… (viac)