Max (Josh Holloway) a jeho přítelkyně Roxanne zoufale potřebují sehnat peníze. Nenapadne je nic lepšího, než unést malého chlapce Davida a požadovat za něj výkupné. Jenže David není obyčejné dítě... Ovládá totiž temné síly, se kterými není radno se zahrávat! (oficiálny text distribútora)

Fiftis

Tento film je naozaj dobrý! Keď odmyslím prvú scénu, ktorá mi prišla málinko bez súvislosti k neskoršiemu vývoju, začal dej veľmi prozaicky a zdanlivo klasicky, ale postupne sa začal vyvíjať ďalej v niečo oveľa temnejšieho. Celkový obraz príbehu, rovnako ako exteriéry, podsúvajú pocity napätia, stiesnenosti a odrezania. Aj možno preto som sa niekoľkokrát zľakol. Herecké výkony sú veľmi slušné a neurazia, myslím si, že hlavne pán režisér môže mať budúcnosť. Ale fakt príjemne ma prekvapil. Dokázalo ma to vtiahnuť do deja, párkrát som sa dokonca aj zľakol. Páčili sa mi krásni vlci, ponurá atmosféra filmu a vlastne celý príbeh bol zaujímavý. Jasné, až tak dokonalé to samozrejme nebolo, ale mne sa to fakt páčilo. Záver filmu musím tiež hodnotiť kladne. Ja to teda doporučiť určite môžem. ()

petero

Nový Omen sklamal na plnej čiare ale máme tu ešte Whisper, kde anjela pekla stvárňuje opäť malý fagan ktorého unesú štyria únoscovia, schovajú sa v dome v horách a tam s nimi chlapček rozohrá hru a komplicov proti sebe poštve. Mohol to byť dobrý horor, ale je z toho nakoniec len taký thriller pretože skrátka nie je to tak diabolské ako by to mohlo byť. ()

Ajinka126

Průměr.. co víc dodat :) .. "Sawyer" má stále svůj sexy výraz a jeho snoubenka běhá v té zimě skoro nahá, aby tomu asi dodala nějakou vyšší hodnotu. z Počátku mě ten film zaujal právě tím ohraným žánrem, ale tady se to nepovedlo udělat nijak strašidelné (jak se tady píše, že jde o horor..) a už vůbeeec originální. Ale až to uvidíte, tak mi napište, jak jste na tom s koncem filmu :D protože, když někdo vidí budoucnost, tak nedostane na chvíli výpadek, aby to se to hodilo do scénáře filmu, ne ? ()

Pepinec

Je Štědrý večer, za okny zářivě bílá zima, a vy po slavnostní večeři míříte k překrásně nazdobenému stromečku. Na špici se blýská hvězda, po větvičkách skotačí jiskry prskavek a dole na zemi leží veliký, krásně zabalený dárek. Za doprovodu líbezné hudby jej s úsměvem na tváři pomaličku rozbalíte a... nic, nic v něm není. Zbyl jen pomačkaný ozdobný papír. A tak pořád platí, že film o únoscích je dobrý tak, jak chytří jsou sami únosci. Pro milovníka povrchní načančanosti libá symfonie, pro toho, kdo potřebuje i duši, prázdný remix. ()

Chrustyn

Po všech směrech průměrný thriller o partě amatérských únosců (kde nechybí standardní charaktery jako muž, který to musí udělat z nouze ani drsňák, který neváhá použít násilí aby dosáhl svého) a jejich vězni v podobě malého chlapce. Jediné co má film navíc je malé závěrečné překvapení, které sice ve výsledku může působit podivně ale dokáže film posunout na trochu vyšší úroveň, než se ze začátku mohlo zdát. ()

• Natáčelo se od 15. dubna do 20. června 2005 ve městech Vancouver (Britská Kolumbie, Kanada) a Whitehorse (Yukon, Kanada). (BMW12)

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (viac)