V kriminálnom prostredí sa odohráva najnovší film Johna Maddena (Dôkaz, Zamilovaný Shakespear) v hlavných úlohách s Diane Lane (Neverná) , Mickeym Rourkom (Sin City, Vtedy v Mexiku) a Thomasom Janeom (Pomstiteľ). Carmen Colsonová (Lane) a jej manžel Wayne (Jane) sú nútení zostať v programe pre ochranu svedkov. Kým si oni myslia, že sú v bezpečí, dvaja vrahovia s cieľom ich "odtajnenia" sú im na stope. (oficiálny text distribútora)

sochoking

Na začiatku hned bombastický nášup a do toho Miki Rurka, indiánsky nájomný vrah! Mickey je charakterom postáv priamo nasiaknutý. Srší to z jeho očí ( a to môže mať nasadené i tmavé okuliare) . A vôbec nie zlá muzika. Lúbivé tony podfarbujúce a vychytávajúce ' good ekšn' . " I shoot people. Sometime 4 money, sometime 4 nothing. " Armand Degas ( Mickey Rourke) . " Chce to pořádnou odvahu postavit se člověku jako je on. " No a potom to začne. Za parťáka si nájde neskutočne ukecaného čuráka ( Joseph Gordon-Levitt) , dej sa začne ťahať kadejakými stupídnymi obkľukami prepletený nezmyselnými dialogmi a ešte hlúpejšími zápletkami, až zabudnete, kto koho naháňa a vlastne prečo. Bál som sa dať ' odpad! ' , bo mi bolo ľúto Mikiho. ()

kolemjdouc

příběh se mi líbil i když nesnáším až tolik násilí.Zaujal mě Rourke .Dlouho jsem s ním nic neviděla od doby Bíých písků.Dobrý výkon Lane.Mladý Lewitt hrál jak o životA velice dobrý dabing.A dobrá kamera to se musí pro jednou zase nechat.. Obašla se bez bez těch otřepaných jednobarevných filtrů.Ty filmům spíš ubírají než pomohou.Film nějak zvlášť neohromí ale je tam opravdu dost originálních situací.Já jsem se bavila a určitě se podívám znovu.Rourke už moc nikde vidět není .A Jane je opravdu kus pěkného chlapa který má charizma ()

vegetol.mp

Vzhledem k tomu, že ten film ležel tři roky u ledu, jsem čekal něco o poznání horšího. Nicméně Killshot je velmi příjemné překvapení. Všichni herci naprosto výborní, zvláště Rourke, ani na chvíli to nenudí a hlášky jsou parádní. Celkově velmi příjemné překvapení. Jen mě mrzí, že jsem to u nás šlo rovnou na video. Zvlášť, když jsem tenhle rok zhlédl v kinech hovadiny, které si to velké plátno ani nezaslouží. ()

Hapretor

Úplně běžné, ničím nepřekvapující filmové "dílo" s těmi méně výkonnými herci. Takových počinů je spousta a já je používám na zaplácnutí, zabití času. A to doslova. Na nic jiného se totiž nehodí. Zápletka jako všude jinde, konec jako všude jinde - prostě standard. Tady ale i trochu hůř, protože je to dost táhlé a nudné - předvídatelné, takže spíše na uspání, abyste druhý den vstali, nic z toho nepamatovali a díky tomu se hezky vyspali. Když vydržíte do konce, gratuluju. Když usnete, nevadí. ()

Eldrick

Tuctový thriller načrtnutý podle béčkového scénáře. Staženo kvůli Mickey Rourkovi. Jeho chladnokrevný ledově klidný zabiják je na tomhle průměru nejzajímavější. Joseph Gordon-Levitt hrozně přehrával, ale zase mě párkrát rozesmál. Jinak nic, co by stálo za pozornost. Vůbec se nedivim, že to studio uložilo k ledu. Mickey tohle natočil ještě před Wrestlerem. Je to znát, když si sundá sako, jak je vyžranej. Johnyho Knoxvillea jsem vůbec nezaregistroval, buď jsem slepej, nebo jeho scénu vystřihli stejně jako šukačku Mickeyho s Rosario. ()

• Do role Waynea Colsona (Thomas Jane) byl původně zvažován Bruce Willis, a to poté, co roku 1989 získal na film práva. (Ajka1)
  • Všechny scény zahrnující postavu zkorumpovaného policisty Ferrise Brittona (Johnny Knoxville) byly vystřiženy z finální verze filmu, protože se při testovacím promítání lidem nelíbila jeho postava. (CliffLee)