Sľubná vojenská kariéra Johna Tritona (John Cena) sa skončila, keď v bojovej akcii v Iraku odmietol vykonať priamy rozkaz. John opúšťa námorné vojsko a vracia sa domov k svojej milovanej manželke Kate (Kelly Carlsonová). Pokusy začleniť sa do normálneho života však bývalému profesionálnemu vojakovi nevychádzajú podľa jeho predstáv. Aby sa rozptýlil a zabudol na každodenné starosti, pozve manželku na romantický výlet do hôr. Cestu im však skríži banda zlodejov unikajúcich s ukradnutými diamantmi veľkej hodnoty. Situácia na benzínovej pumpe sa vyhrotí a zločinci vezmú Kate ako rukojemníčku... (TV JOJ)

Psema

Do Komanda má Voják hodně daleko, ale přes to mu nelze upřít snahu, se kterou John Cena drtí stěny, proráří stojny a láme kosti. Po solidním začátku, kdy umírá víc teroristů než v Arnieho überřežbě, se tempo snižuje až příliš a naháněčka s T-1000 je tak hrozně uloudaná, že z toho bolí oční panenky. Milý návrat do "osmdesátek", ale kult z toho nebude. ()

Mgb21

Být mi o 10 let méně, tak jsem nadšen. Hrdina, který projde celý film s jediným škrábnuním, spousta výbuchů a střílení. Jenže už jsem asi starej a spíš než aby mě tenhle film bavil, tak jsem furt hledal chyby filmařů. Sice jich není tolik jak v Komandu, ale člověk se pobaví. Takže jediným kladem tohoto filmu je Robert Patrick a jeho záporák. A při narážce na Terminátora jsem se fakt pobavil :-) ()

Djkoma

Jeden muž. Nepotřebuje zbraň, nepotřebuje pomoc, nepotřebuje nikoho. Jen chce najít svou unesenou ženu a cestou pozabíjet většinu únosců. Jednoduchý děj, který jednoduchým zůstane a v pár okamžicích se z děje stane jen způsob jak ukázat svalnaté borce, polonahé krasavice a efektivní výbuchy. Kdyby se tam občas nějaká z těch modelek (resp. wrestlingových partnerek svých svalnatých borců) nesvlékla do spodního prádla a podvazků nebylo by se na co koukat. Vlastně možná na americkou (nebo lépe wrestlingovou) verzi Cobry 11, v které se Simír a Gerchán spojili do jedné osoby a efektivně všechno zvládají bez pomoci a občas i něco vyletí do povětří. Co naplat, stupidní až moc. PS: a to rád koukám na wrestling ;-) ()

Gilmour93

Jak by řekl Pinďa ze Čtyřlístku:„Johne, ty nemáš bicepsy, ty máš přímo tricepsy..“ Matta Damona nafoukli pumpičkou do tvarů panáčka Michelinu a oblékli ho do směšných kalhot s rozkrokem u kotníků. A já se ptám, má to Cenu? Azbestový wrestler, na něhož mají plameny exploze stejný účinek jako vánek ze stolního ventilátoru a který je tak tvrdý, že by se na něj před vzájemným vítězným soubojem musel Chuck Norris snad i rozcvičit v neostré akční slátanině se špetkou nadhledu. Tu obstarává T-1000, které pochopilo, že když už se někdo objeví v sračce, má se do ní potopit s úsměvem a ta jediná hvězda je za všeříkající pohled do zpětného zrcátka.. ()

Superpero

Už asi po třiceti vteřinách jsem ten film začal milovat. John Cena má velký bicáky, hned ze začátku vystřílí celou Al Kajdu, a nosí kevlar v ruce aby tim mohl odrážet kulky. Jo a ještě vůbec neumí hrát, ale to neva. Jen škoda, že nepřišlo nějaké megalomanské finále. Btw Robert Patrick je ultimátní bůh. ()

• Natáčanie začalo dva roky pred premiérou. (m.a.t.o.)