Allison Scottová (Katherine Heiglová) je krásna a inteligentná novopečená televízna reportérka. Ben Stone (Seth Rogen) je mierne obézny lenivý povaľač, ktorého jedinou ambíciou je pokračovať v sladkom ničnerobení, ako to len pôjde. Táto nanajvýš nesúrodá dvojica sa stretla v bare, kde sa spoločne opili, vyspali a len tak mimochodom počali nového človiečika. Bez vedomia tejto dôležitej informácie sa ako rozumní ľudia ráno so zahanbením rozlúčili. Navždy, aspoň tak to obaja predpokladali. Ubehli osem týždňov a Allison zistila, že je „v tom“. Ben prijal telefonát, ktorá jeho doterajší sladký život poriadne osolil. Pred budúcimi rodičmi sa vynorí absolútne zásadná otázka – je ich jediné spojivo – spoločné dieťa – natoľko pevné, že aj navzdory tomu, že sú natoľko odlišní a vôbec sa nepoznajú, udrží pohromade? Odpoveď, nanešťastie, nehľadajú sami, ale s pomocou priateľov a príbuzných, či už ide o Benových bláznivých spolubývajúcich Jasona, Jaya, Jonaha a Martina (Jason Segel, Jay Baruchel, Jonah Hill, Martin Starr) alebo Allisoninu premúdrenú staršiu sestru Debbie (Leslie Mannová) a jej manžela Petea (Paul Rudd)... (TV JOJ)

tron

„Dnes robím rozhovor s Matthewom Foxom z Nezvestných.“ – „Odkáž mu, že je kokot. Niekto mu to už povedať musí." Svojrázne postavičky, tímová práca, zbehlosť v pop-kultúre (James Franco), výborné vulgárne a pritom inteligentné dialógy, pôvabné herecké obsadenie, šikovná réžia, svižná hudba a možno si ani neuvedomíte, že pod všetkou tou prekvapivo originálnou srandou drieme „niečo vážnejšie“. Ja to beriem. A možno som bol na konci dojatý. Ale odo mňa to nemáte. ()

Shit

Netradiční romantická komedie, která svojí originálností a ze začátku pohodovostí docela chytne, ale na muj vkus to bylo málo vtipný a takový moc od začátku nalajnovaný, což sice u tohohle typu filmu ani moc nevadí, ale ozvláštnit se to rozhodně nějak mohlo. Jinak si ale už neni moc na co stěžovat, hlavní ústřední dvojice, ač v celku neznámá, je báječná a milá a i když to má 2 hodiny, tak to vůbec nenudí a dokáže to pobavit, ale rozhodně od toho nečekejte takovou tu typickou romantickou komedii, u který se budete pořád smát, to Knocked up fakt neni. ()

Fr

,,SPALI JSME SPOLU?“...... /// Když si kočka v rozjařený náladě nabrnkne debila, nemusí to bejt ještě žádná trága (že kluci?). Ovšem když zjistí, že těhotenskej test neojebe.... (co holky?)... Loseři v akci, trable kolem souznění duší, fóry o velikosti ptáka a píchání. Masturbační humor už mě moc nebere a romantika ne-uvěřitelnýho páru.... ale co, má to bejt komedie... Mezi stupidníma kecama se občas objeví životní pravdy, což oceňuju. (Třeba že chlapi vypadaj na rozdíl od ženskejch pořád líp a líp). Ale jinak je to takovej klasickej ,,americkej sen“, kterej mě moc nebere.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Moje domovská stránka je ,,fleshofthestars.com“. 2.) Ještě mi nikdy gynekolog neřekl, že jsem hodně podobná (svý) sestře. 3.) Vzrušuje mě, když při sexu drží ženská chlapa za kozy. 4.) Chci aby moje hovno vypadalo jako vycpaný zvíře! /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

dobytek

Myslel jsem si, že tahle komedie by se mi mohla líbit, ale nějak mi to nesedlo. Ze začátku to ještě docela šlo a občas jsem se i něčemu zasmál, ale tak od půlky stál celej film za hovno. Vtipy trapný, všichni ve filmu (kromě Paula Rudda) mi začali lézt na nervy a navíc samozřejmě nesmělo chybět nějaký to moralizování a různý dojemný sračky. Byl jsem rád, že jsem to vůbec dokoukal. Jinak na Setha Rogena začínám mít tak trochu alergii. 40% ()

Djoker

Apatow vsadil na jistotu a přišel s partičkou flákačů v čele s huličem Rogenem. Ten je ve dvojici s kráskou Heigl jako pěst na oko, ale o to věrohodnější jsou jejich třecí plochy s neplánovaným dítětem na cestě. Komediální linie je vedená po cestě těhotenství, která donutí dospět většinu lidí, i když nechtějí. ()

• Slovo "fuck" a jeho všemožné variace je tu řečeno celkem 113x. (Bauer)
  • Jay Baruchel (Jay) má hrůzu z kolotočů a horských drah. Do úvodní scény ho proto režisér musel hodně dlouho přemlouvat. (don corleone)
  • V severoamerických kinech film utržil 148,8 milionu amerických doladů, celosvětově pak 219,9 mil. (NIRO)

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Po delší odmlce se slavný americký producent a režisér kultovních komedií Zbouchnutá nebo 40 let panic Judd Apatow vrací k režii. Přichystal si novou komedii pro komika a člena SNL Peta Davidsona,… (viac)

Zbouchnutá Bible

Zbouchnutá Bible

10.12.2007

Judd Apatow, který vrátil komedie na čelní místa komerčních řebříčků (a zachránil tak čest žánru celkově klidně se koukněte na letošní statistiku kvalitního humoru v kinech), spojil síly se zkušeným… (viac)