Zack a Miri točia porno

• Česko Zack a Miri točí porno (viac)

Napriek tomu, že sa snažia žiť skromne, stále sa trápia s finančnými problémami. Neuvažujú o svojich bezvýznamných životoch. Sú zmierení s tým, že to nikam nedotiahnu. Keď však Miri a Zackovi odpoja vodu a elektrinu a hrozí im, že ich vysťahujú z domu, je jasné, že s tým musia niečo urobiť. Zackov nápad je síce absolútne šialený, no je to ich jediná šanca. Prenajmú si garáž, on začne písať scenár, spolu si najmú bankára Deacona ako kameramana, nájdu hercov a začnú točiť – porno. Keď si to však pred kamerou majú rozdať práve Zack a Miri, uvedomia si, že by to pre nich bol viac ako len predstieraný akt. Cítia k sebe viac, než si obaja mysleli. (TV JOJ)

Aluska88

Zack a Miri točí porno velmi vulgárním, nevkusným, stejně jako zábavným a milým způsobem. S tradičním rádoby sexuálně americkým humorem o "koulích, ptácích, š**ání", který mi už po chvíli začal připadat únavný a nevtipný, se v ději začala rozvíjet romantická linie o vyvíjejícím se citu Zacka a Miri. Přitom vůbec nepůsobila kýčovitě (až na jednu závěrečnou scénu), ale naopak velmi přirozeně. Jejich společný "akt" před kamerami je jednoduše krásný. Jsou tací, kterým tato "láska" mezi "sexem a pornem" neseděla, či dokonce vadila. Já ji naopak uvítala a myslím, že sem skvěle zapadla. Kdyby byl celý film založen jen na "tom jednom" a o žádný skutečný cit by se zde nejednalo, nejspíš by se mi ani tolik nelíbil. Zajímavé, jak někdy dokáže v podstatě jedna krátká scéna na člověka tolik zapůsobit a ovlivnit tak jeho náhled na zbytek filmu, který by mu možná jinak ani tak úchvatný nepřišel. Jako úsměvný bonus se jeví tituly porna s "vylepšenými" názvy známých filmů: Lawrence z pornrábie, Úsvit nadržených či Hvězdné šlapky:) ()

Psema

Spolu s Kopačkami komedie roku, přičemž rozhodně nejde o mainstreamovou záležitost, jak mnozí předpokládali. Zack a Miri je prakticky další čistou smithovkou, v níž je pouze pár mainstreamových prvků, ale jinak se hraje výhradně na geekovskou a "smithofilskou" notu. Což vám naštěstí dojde hned po úvodní sekvenci s paperboyem, nabouraným autem a nařachanou muzikou, s níž Smith jasně naznačuje, že až na známější tváře stále točí převážně pro své stálé publikum, schopné pochytat nejen narážky na kinematografické špeky, ale i nejjemnější nuance, navazující na mistrovy předchozí snímky. Kvalita vtipů se pohybuje v rozmezí geniality a nadprůměru, romantika funguje na jedničku a životních pravd má Smith tradičně schovaných dost a dost. Maximální spokojenost. ()

dobytek

Mně se to celkem líbilo, ale když teď (druhej den) chci napsat komentář, tak zjišťuju, že mi v paměti utkvěly snad akorát kozy Katie Morgan a pár nějakejch hlášek. V jinejch filmech od Kevina Smithe, který jsem viděl, se vždycky našly nějaký (aspoň pro mě) geniální scénky, na který se nedá hned tak lehce zapomenout. Tenhle film pobaví, ale je o poznání slabší, než jiný Smithovy kousky a proto jen 3 hvězdičky. ()

Pumiiix

Hodně vtipná, lechtivá komedie od kultovního komediálního režiséra K.Smitha. Hlavní duo samo docela obstojně humor zvládá, navíc přispívá povedená škála vedlejších „pornoherců“ ;-) obzvlášť Jason Mewes (Jay) ruluje – bludný Holanďan mluví za své. Natočení porna není složitá věc, pokud se nezačne hrát na city a možná právě ty city trochu celkový výsledek kazí. Rozhodně příjemná komedie, která rozhodně zaručeně rozesměje. ()

genetique

Inteligentne spracovaná antipuritánska téma, ktorej úspech definitívne stojí na subjektívnom vnímaní zobrazenej témy. Zábrany treba dať bokom, pretože Kevin Smith síce ponúka kde-tu aj nejakú šťavnatejšiu scénu, no celkovo vnímaný obraz filmu je až neuvereniu civilný a normálny. Určite by som sa pohoršoval menej nad týmto, ako nad zábermi z iných filmov, kde každý ogrcia a oserie toho druhého. Sú filmy, v ktorých to tak negatívne nevyznie a takisto s touto témou by sa tiež každý nepopasoval tak prijateľne ako práve Kevin Smith. Hneď od začiatku sálajú a chrlia zo seba najviac humoru vedľajšie postavy, v partičke natáčajúceho štábu má každá postava v sebe nielen ukážkové porno schopnosti, ale hlavne schopnosť dostať diváka do vytrženia smiechu. Paradoxne postavy Zacka a Miri sú najviac moralizujúce a úchylný-dojem-z-filmu brzdiace faktory (vnímam ako kladný fakt). Hneď úvodný homo výstup brutálne odbremenil zvyšok filmu, pretože po ňom už prakticky nič nebolo tabu. Škoda, že film zostal zatiaľ tabu pre tuzemských distribútorov. 85%. ()

• Film byl poslán komisi MPAA třikrát a vždy získal rating přístupnosti NC-17. Rating R mu byl nakonec dán až po odvolání. (Othello)
  • Šlo o první film Kevina Smithe, který se neodehrával (ani nenatáčel) v jeho rodném státě New Jersey. (Haluzz)
  • Nápad na plakát s kreslenými postavičkami vznikl při konverzaci Kevina Smithe a Setha Rogena (Zack). Rogen pak řekl, že to asi bude vtipnější, než celý film. (Haluzz)

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Tentokrát si ale místo Achilla zahraje Odyssea. Ale pozor – logická úvaha, že by se mohlo jednat o pokračování antického velkofilmu Trója, je zcela mylná. Projekt studia Warner Bros. The Oddyssey,… (viac)

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (viac)