Legenda o Chun-Li

• Česko Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (viac)

Chun‐Li ( Kristin Kreuk – Eurotrip) je ještě malé děvčátko, když obávaný místní gangster Bison (Neal McDonough – Minority Report) unese jejího otce. Když zemře i její matka, rozhodne se, že je čas pro pomstu. Mistr bojových umění ji zasvětí do tajů svého oboru a Chun‐Li se pokusí zachránit otce ze spárů místní mafie. Klasický snímek tohoto žánru sleduje tradiční linii příběhu, doplňuje ji o skvělé akční scény a efektní souboje. Film je adaptací proslávené videohry Street Fighter. (oficiálny text distribútora)

Beky odpad!

Andrzej Bartkowiak mě neuvěřitlným způsobem nasral, kde je jeho cit pro akci???...kde je jeho rozpočtová ždímárna do posledního dolaru aneb točim levně, ale vypadá to dobře!!!...Otřesná srágora, která nemá mít místo ani v regálu videopůjčoven!! Jednou větou: Mnohem horší než filmy se Seagalem nebo JCVD!! ()

blackJag

Stejně jako STREET FIGHTER s JCVD má i LEGENDA O CHUN-LI strašně naivní naraci, zatím co je ale Van Dammův SF tak blbý, až je vtipný, tento zůstává jen blbým. Kde se v této sračce utopilo 50 USD mega nepochopím. Libovolný fan-film na youtube má větší koule, než tato kompromisní kokotina. 30% ()

Mishqo odpad!

akože videl som už aj horšie filmy ale aj toto ma dobre ďaleko čo i len od podpriemeru...proste tragický film (nemyslím tým smútok) od castingu cez scenár až po vizuálne efekty...strašne amatérska práca...ale nech sa snažím ako sa snažím neviem prísť na nič čo by som aspoň trochu vyzdvihol...a tak predsa len ma niečo napadlo = tak seriózne sa to tvárilo že to bolo až komické =D ()

Hakha

Od nového Street Fightera jsem nečekal skoro nic a taky jsem nic nedostal. Herecké obsazení zní zajímavě, ale když už se herci snaží hrát, tak to nevypadá moc dobře a scény vyznívají spíše komicky. Už při sledování mě zavalila nuda, která se nesla celým filmem a čekání na světlý moment byl při závěrečných titulkách v čudu. Už při názvu jsem si naivně myslel, že akce bude stát za to… škoda, mé hodnocení 0,5 hvězdičky… ()

barlow

Nepovedený pokus o zpracování lákavé tématiky původní hry. Co se ale dá natočit na základě hry, ve které běží jen o souboje jeden na jednoho bez jakékoliv linky. Podobně dopadlo i Death or Alive. Moderní háv prospěl jen sekvencím soubojů. Osobně dávám přednost neherectví Van Dama a zavzpomínám na naivitu mládí. ()

• Ve scéně na pohřbu jsou všichni oblečeni v černém. Čínskou tradicí je však obléci se do bílé, která je místním symbolem smrti. (Conspi)
  • Během scény, kdy Chun-Li (Kristin Kreuk) hraje na klavír, si můžete povšimnout kladívek, která se nepohybují, díky čemuž by také neměla vydávat žádný zvuk. (Conspi)
  • Auto, ktoré používa Masch, je BMW 730Li. (Johnny.ARN)

Povolání – drtič videoher

Povolání – drtič videoher

29.12.2007

Producent Jerry Bruckheimer tvrdí, že zná recept na úspěšný film podle počítačové hry. Žádná videoherní adaptace se nestala opravdovým trhákem, protože ani jediná z nich neměla opravdu prvotřídního… (viac)