Poslední vystoupení Tarji Turunen jakožto členky Nightwish. Záznam koncertu této finské gothic metalové kapely byl pořízen 21. října 2005 v Hartwall aréně v Helsinkách. DVD obsahuje také fotogalerii a dokument "A Day Before Tomorrow" (okolo 55 minut), který zachycuje kapelu 15 dní před tímto velkým koncertem.

Playlist: 1. Dark Chest Of Wonders
14. Ghost Love Score
15. Stone People
16. Creek Mary's Blood
17. Over The Hilld And Far Away
18. Wish I Had An Angel (darkdaze)

unagi

Tak! Pri tomto koncerte mi behali zimomriavky po celom tele ako o preteky ! Jednak s tej nadhernej hudby a jednak aj s takzvanej rozlúčky sa so svojimi milovnikmi a fanušíkmi . Naozaj jeden s mála koncertov, ktorí si ešte pozriem a nie raz ! DAKUJEM VAM NIGHTWISH a ďakujem Palffymu, že ma dotiahol k takejto skvelej hudbe ! :) ()

MikeeTheory

End of an Era je koncert, který (už podle názvu) znamená konec jedné velké éry kolem metalové kapely Nightwish. A dodnes mi to hlava nebere. Ale přejděme k samotnému koncertu. Co tady vytknout? Kapela je v té nejlepší formě, Tarja zpívá bez jediné chybičky, Emppu se se svojí kytarou snad i narodil, v tom nejlepším světle se nám ukazuje i bubeník Jukka, Marco svým vokálem přidává na dravosti a větší rockovosti a potom už je tu jen pan Holopainen. Výborný skladatel, který je označován za génia. Člověk, který ale také stojí za odchodem Tarji. Ať už je to jak chce, Tarja zde dokázala, že je právem považována za Queen of Metal! ()

heyda

Miluju Nightwish. Jsem jejich obrovský fanoušek. Byl jsem dokonce i na koncertě v Praze a byl jsem uchvácen. Tenhle koncert je přece jenom jiný. Jde o rozlučku s úžasnou a nenahraditelnou Tarjou, která je obdařena fenomenálním hlasem, který ve spojení se symfonickým metalem zní neuvěřitelně. Pochybuju, že by se na tento koncert dokázal dívat nějaký hip-hoper nebo technař. Tohle je totiž Hudba s velkým ´´H´´. Překrásné písničky, melodie jsou opravdu dopracované do každého detailu. Prostě jde o muzikantský um. A toho je ve dnešním světě čím dál méně, proto si ho o to víc vážím. Jasných 5 hvězdiček. ()

Zl0

Je dosť zvláštne hodnotiť koncerty a DVD s vystúpeniami skupín. Ťažko to môže byť objektívne či dať naozaj nejakú relevantnú informáciu niekomu kto nie je fanúšik kapely. Toto je však perfektný a veľmi emotívny koncert, aj keď sa priznám nevidel som všetky skladby. Ale tá väčšina čo áno, tá bola vynikajúca. ()

lioncel

Hmm .. co tady dodat .. důstojně a v plné síle a kráse (Tarja) .. potom co procestovali za poslední dva roky společně velký kus světa .. skončila předčasně jedna éra .. (dle vyjádření pánské části skupiny byla Tarja údajně občas dost nespolečenská .. co si pod tím mládenci představovali je dost dobře vidět na záběrech ze šatny a ze zákulisí, kde je ona zcela určitě jediná střízlivá) .. škoda, opravdu velká škoda ... ()

• Koncert byl posledním vystoupením kapely na turné „Once Upon A Tour" k albu „Once". (..Lucas..)
  • Tarja sa počas koncertu ukázala v šiestich rôznych šatách. (Lukoh)