"Život sa mení rýchlo. Blesk udrie a v sekunde všetko to, čo tu raz bolo, už tu nikdy viac nie je. A vy sa ocitnete sediaci na kameni na okraji púšte."  Jolene. V pätnástich sa vydá, o rok neskôr je vdova, rozvracačka rodiny a mladistvý delikvent. Rovnako, ako zamestnaniami, prejde i mnohými manželskými zväzkami. Nájde nakoniec svoje šťastie? (sochoking)

rockwoman

"V životě záleží na okamžicích. Když narazíš na ten dobrý, musíš se ho držet." ...Jeho šarm nelze přehlédnout. Stejně jako v Příběhu z Bronxu i tady byl pro mě Chazz Palminteri tou nejzajímavější mužskou postavou. Ač jsem doufala v jiný konec, holt život je boj holka a každá zkušenost tě něčím obohatí. ()

KOZEL84

Čekal (chtěl) sem nějakou depku,třeba ve stylu Bílého Oleandru.Místo toho sem se díval na nějakou moderní Angeliku,která potkává jednoho pičuse za druhým.Ti sou z ní samozřejmě hned hotoví a tak pojebe piráta,sultána,krále a bůhví co ještě,jenom s tím rozdílem,že ve finále na ni čeká de Peyrac tak leda v zrcadle.V podstatě jen opakování toho samého dokola,že to vypadá jako pět (nebo čtyry?) v jednom a začne to být hodně,ale hodně otravné,až nesnesitelné (a kor když někteří sou na dělo od prvního okamžiku-Friend,Vartan)!Film pak místo dvou hodin trvá snad dva roky a člověk už se jen modlí at' už jdou všichni do prdele.Kromě (zvláštně) hezké a talentované Jessicy Chastain tu totálně není co vyzvedávat.2aPůl ()

Chrustyn

Jednoduchý příběh o dívce, které se kvůli nevěře obrátí život naruby a nemá zrovna mnoho štěstí na své další partnery a ani život se s ní příliš nemazlí. Na druhou stranu si za vše může sama, takže nějaký soucit, odpuštění nebo snad držení palců, také není na místě. Film je natočený naprosto standardním způsobem a příběh neukrývá žádné překvapení nebo alespoň zajímavé situace, které by diváka chytly a zaujaly. Je to film určený pro TV, který zaujme jen slušným výkonem neznámé mladé herečky. ()

Dont

Moje oblíbená Jessica Chastain ve hlavní roli byla pro mě hlavním tahákem filmu. Bohužel snímek toho mnoho jiného nenabídnul. Hlavně ze začátku to silně připomínalo tuctové televizní filmy, naštěstí se to pak zlepšilo a mírně stoupající trend si udrželo až do poněkud zvláštního „konce“. Jolene štěstí na chlapy rozhodně neměla, ale faktem je, že byla dost hezká na to, aby si mohla lépe vybírat, a že se vždycky nechala ukecat byla jenom její chyba. Celkově to vidím na slabší tři hvězdy, nebýt výborné Jessicy Chastain, tak bych asi zůstal jen u dvou. ()

mat.ilda

Jolene, Joleéééne, Jolene... snad právě tahle píseň byla inspirací k natočení příběhu, kterých jsme viděli snad tucet - naivní a krásná dívka, která prošla několika pěstounskými rodinami - možná i proto nebere život moc vážně, jen jím projíždí a občas bez rozmyslu vystoupí na jedné ze zastávek a doufá, že se jí stane šťastným domovem. Není to snad ani její vina, že všechny vztahy končí fiaskem, ve své poddajné přirozenosti přijímá vše dobré i zlé až do krajních mezí, aniž by to dobré nějak zneužívala ve svůj prospěch - má prostě štěstí v neštěstí a to jí provází po celých deset let života, kterým se snímek věnuje. Jak řikám, nic (podotýkám, že příjemné), co bychom už neviděli, co však zcela vybočuje, je samotná Jolene v podání Jessicy Chastain, která se tímto pasuje mezi jednu z mých nejoblíbenějších hereček - krásná ve všech svých obdobích, úžasná ve všech etapách, vším, čeho se dotkla a čím se zabývala... velký talent na scéně. NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSEK: Las Vegas ()