Dva bratři se rozhodnou unést dceru jednoho zazobaného chlápka. Avšak vše se (jako obvykle) zamotá a bratři nedostanou ani korunu a ocitnou se v pěkném maléru. Chatka, ve které ukrývají unesenou, je odříznutá od civilizace, navíc mají v patách gangstery, ti je mají za úkol zlikvidovat a dovézt dívku do bezpečí. A tak jim nezbývá nic jiného, než se dát na útěk. K jejich smůle naráž na opuštěné stavení, ve kterém je čekají větší hrůzy, než si kdo z nich dokáže představit. (Ssimca)

MeanWhile

Od The Cottage jsem čekal víc, tyhle dvě ušmudlané hvězdičky jsou jen kvůli dvěma scénám, které si budu pamatovat asi do konce života (vtipné scény), které britové umí udělat, viz. Shaun of the Dead, ale The Cottage byla jiná káva, to je neoslazená kávička, chybí cukr, chybí pořádné komediální prvky, který jsem postrádal skoro celých 90 minut. Jen pouze těm dvou scénám dávám takovýhle hodnocení, ale už to vidět nemusim. ()

LIVINGDEAD

Byla by to skvělá HORROR-COMEDY, kdyby nebylo těch prvních 30 minut. To byla děsná nuda. Má sestra to nevydržela a odpadla, já pořád doufal a čekal na tu podivnou farmu. Konečně jsem se dočkal a nelitoval jsem! Skvělý retardovaný mutant, perfektní vraždy.... a blodýna se svým vulgárním slovníkem neměla chybu :-) Jak říkám, kdyby nebylo těch prvních táhnoucích se 30 minut, dal bych filmu rozhodně 5* ()

markuc

Prvnich dvacet minuto slibuje celkem netradicni podivanou v podobe akcni komedie. Komedie se pomalu vytratila behem tech dvaceti minut a z akce zustala jen divna slatanina. Dival jsem se na to v noci,ale hororove mi na tom neprislo zhola nic - takze zustava pitoma slatanina spocivajici v nepovedenem unosu. ()

drackula

Prvých zhruba 50 minút bolo neuveriteľne slabých. Z nudy ma občas vytrhol nejaký ten podarený vtip, ale tých nebolo veľa, takže ma úvod sklamal. V momente keď film prešiel z roviny komédie do roviny horroru bolo to o niečo lepšie. A dokonca som sa aj bavil :) Film to teda nieje zlý, ale je to priemer. 55 % ()

*CARNIFEX*

David a Peter unesú dcéru jedného mafiána. Ako to už býva zvykom, za prepustením milovanej osoby stojí finančná odmena. Tento večer však dopadne úplne inak ako si obaja predstavovali. Nie len že si nevybrali najvhodnejšiu adeptku na výkupné, no ani miesto úkrytu pred mafiánskymi zabijakmi nie je až tak bezpečné ako by očakávali. Myslím, že každý z nás má navždy v pamäti zarytý, kultový horor "Texasky masaker motorovou pílou". Pokiaľ by ste radi videli niečo podobné ( samozrejme, že mu po hororovej stránke nemôže nijak konkurovať! ), tento snímok by mohol byť vhodnou voľbou. Prvú hodinu síce žiadna sláva, ale potom kvalita snímku rapídne stúpne po všetkých stránkach. Ako hororovej, tak humornej - 60%. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna potitulková scéna. (Yoshimitsu)

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš

08.10.2008

Chodící shnilotiny jsou pořád v kurzu. Máme pro vás tři projekty, které se zombíky jen hemží. Táta Romero chystá další mozkově-střevní hostinu, Woody Harrelson se musí probojovat skrz Zombieland a 28… (viac)