S nekonečným elánom, stále hladným žalúdkom a sľubom sebe samému, že tento rajón ochráni, sa predstavuje Paul Blart - policajt z obchoďáku. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James) vždy sníval o tom, že sa stane policajtom. Namiesto toho pracuje ako ochranka v miestnom nákupnom centre. So svojimi úzko strihanými fúzikmi, osobným vozidlom a nákazlivým nadšením sa zdá byť tým jediným, kto svoju prácu berie vážne. Všetko sa ale mení, keď obchod obsadí banda lupičov a zajme rukojemníkov. Blart - bez výcviku a bez zbrane usudzuje, že nastal pravý čas ukázať ostatným, že je tým najväčším policajtom v celom nákupnom centre. (TV Markíza)

Streeper

Docela příjemná oddechová komedie, která neurazí ani nenadchne. Líbí se mi, že tam nenajdete žádné trapné scény nebo fóry. Vše je to v rámci počestnosti a decentní. Vlastně se díváme na jednoho smolaře, který našel štěstí pouze ve své dceři a nyní i v nově příchozí zaměstnankyni Amy, do které se zakouká. Snímek je zábavný, s trochou romantiky, ale v druhé polovině opravdu skvěle akční a napínavý. Bavilo mě to a bylo to milé. ()

Doudis19

Ve srovnání s komedií stejného ražení Zevlovat a prudit, sice Kevin James není tolik nekompromisní, nadruhou stranu looser v jeho podání je daleko sympatičtější a působí upřímněji, než-li úchyl Setha Rogena. Jistě, ani jeden z filmů si nezaslouží doporučení, pokud by však někdo přeci jen trval na blbosti z prostředí obchoďáku, pak o pupek vítězí právě komik, humorem výrazně ovlivněný přátelstvím s Adamem Sandlerem. ()

Spooner

Spíše podprůměrná komedie o jednom obtloustlém hlídači v obchodním centru. Hlavně v první půlce je to neskutečná nuda, ve který se vtipy točí jenom okolo toho, jak je hlavní hrdina tlustej a nesmělej. V druhý půlce se to zase snaží hrát tak trochu na Smrtonostnou past. To je místy sice docela smutné, ale u pár míst jsem kapku dobrého nápadu našel (za zneškodnění nepřítele solárkem by se imho nemusel stydět ani Bruce). Jinak je to ale fakt docela nuda, kterou docela dobrej Kevin James sám utáhnout nemůže. Možná, že kdyby se toho ujal lepší režisér (Steve Carr má za sebou fakt hrůzostrašný filmy), tak by to dopadlo mnohem líp. ()

Fiftis

Taká povedzme "komédia" o chlapíkovi z bezpečnostnej služby v jednom supermarkete, ktorý celý obchod bráni sám pred útokom zločincov, ktorí potrebujú bezpečnostné prístupové kódy ku kreditným kartám. Film je to miestami naozaj nudný, niektoré scény sú dokonca trápne. Ono samo o sebe je sprostosť, aby stokilový sbskár bránil celý supermarket. Kevinovi Jamesovi nepomohly ani sympatické fúziky. Takže tu máme zase jednu trápnu komédiu s nudnými scénkami. Kedy už niekto toto pochopí a prestane natáčať také nezmysly. Fakt nuda a hneď na začiatku viete, ako to približne skončí. Za mňa hovorím - strata času. Neviem pochopiť ako sa práve môže pripravovať druhý diel. Niekto asi dostal dobrý nápad na 2 - 3 scénky. Tak uvidíme, či to bude vôbec stáť za odpad!. ()

Nach

Bohužel. Ač na tlouštíka je hlavní hrdina celkem charismatický, totéž už neplatí o ostatních aspektech tohoto filmu. Záporáci dobře mluví, ale blbě jednají. Logiku tento film nechal v jiném obchoďáku. Humor je stereotypní. Vychází z toho, že co je u štíhlého povedené a akční, tlouštík podá jinou formou či to nějak zkazí a tomu se zasmějte. Vedlejší postavy často jen breptnout svou repliku, ale to je tak vše, co od nich můžete čekat. Nemají co více hrát. Všechno je až triviální a být to ve skutečnosti, hlavní hrdina zemře během prvních pěti minut na cukrovku. 40% ()

• Kevin James se obešel bez kaskadéra. (HellFire)
  • Gary Valentine, který se ve snímku objevil v roli zpěváka karaoke, je bratr Kevina Jamese. (prokda)

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (viac)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (viac)