Parťák jednoho policisty zemřel při hurikánu Katrina, ale tento policista objeví, že byl možná zavražděn. Vyšetřování pokračuje a zavede ho s jeho novým parťákem do hlubin kriminálního polosvěta. (Filmbox)

BDMarty007

Rozjíždí se to poněkud pomalu. Charaktery postav jsou poněkud nejednoznačné, většina je napůl policajt a napůl zločinec. Zápletka není nijak komplikovaná a nakonec vlastně ani pořádně vysvětlená. Val Kilmer je výrazný hlavní hrdina, který má svoji vlastní jasnou a nekompromisní představu o morálce a při jejím prosazování nekouká na nějakou tu mrtvolu. Je to trochu prvoplánové, ale ta role mu sedne. S rolí Sharon Stone je to tak, že se asi někomu zdálo jako dobrý nápad ji angažovat, jí se asi zase nechtělo moc pouštět do žádných větších akcí. Tak to vyřešili tak, že do děje tu a tam vstupuje jako policejní psycholožka, ale vlastně je spíše taková narátorka, jejíž otázky a rozhovory s aktéry umožňují dovysvětlovat děj. No čím více o tom přemýšlím, tím více vidím, že slavné to není, ale osobně mi to nepřipadalo tak zlé, jak by hodnocení na ČSFD napovídalo. Za mě slabší 3, takový film na pozdní večer, kdy už člověk fakt o ničem nechce moc přemýšlet a jen tak zrelaxovat u videa. ()

Ded@M@tes

Val Kilmer a Sharon Stone, říkal jsem si to by nemuselo být k zahození. Neviděl jsem hodnocení před zhlédnutím, tak jsem ani nečekal nic zvláštního, od téhle nakonec vyklubané nezkrocené slátaniny. Charles Winkler mě teda zklamal a jeho režie nestojí prakticky za nic. ( Hodnocení: 2/10 ) ()

Terva odpad!

Koukám na to asi půl hodiny a hlava mi to nebere. Žádná pořádná hudba, nepovedená rozklepaná kamera a naprosto stupidní dialog. CITÁT - Zasraný právníci. Zasraný policajti. Koukám na to asi hodinu a stále nechápu. Moc černochů kolem, ženy jsou jen děvky, zločinci vyhrávají a já stále nechápu, kdo je větší zločinec, zda právníci, FBI, policajti nebo ti lidé z ulice. A kameraman se opravdu za svým nástrojem chová jak sjetej Santa Klaus o vánocích. Hip - hop vyhrává na celé město. Koukám na to asi hodinu a půl, ale nic se nezměnilo. Z nudy se pokusím to dokoukat, málem jsem i usnul. 90% snímku se odehrává ve tmě nebo pološeru a světlé stránky příběhu osvětlují jen výstřely pistolí a sprostá slova. ()

Fiftis

Veľmi slabá, podpriemerná snímka, s ako tak slušným a prekvapivým koncom. Val Kilmer je tu odpudivý, 50 Cent v každom filme rovnaký, Sheron Stone nič extra, taká suchá postava, za pochvalu stojí Jose Pable Cantillo a jeho typická postava drogového mexikánca. Koniec bol síce prekvapivý, ale dej počas celého filmu bol predvídaný. Dvojke Kilmer - Cent to nepristalo. Neboli to žiadni Willis - L. Jackson. Akcie pramálo a keď sa strieľalo tak ste sa aj tak nudili. K nikomu sa neviete vžiť, nikomu nedržíte palce, len sa dívate raz na obrazovku, raz na hodinky. Žiadna známa ani výrazná pieseň vo filme nezaznela a tak teda neprichádza pomoc ani v podobe soundtracku. Škoda, potenciál tam bol. ()

MickeyStuma

Val Kilmer, Curtis "50 Cent" Jackson, Sharon Stone. Nezvyklá kombinace herců v tomhle výborném snímku odehrávající se na pozadí hurikánu Katrina. Akční thriller má vše, co dokáže zaujmout. Výborný scénář, výborné tvrdé přestřelky, výborná atmosféra. Snad jediný Curtis "50 Cent" Jackson trochu pokulhává ve svém hereckém výkonu, ale u něj se to ještě dá přehlédnout. Vyšetřování vraždy policisty má spád, řádění gangů je až šokující. Tento snímek považuji za povedený a je to dobrá zpráva pro Vala Kilmera, protože ten poslední dobou nemá štěstí na pořádný film. ()

• Po filme Zlý poliš (2009) sa jedná o druhý snímok z policajného prostredia, kde sa vyskytli následky hurikánu Katrina, v ktorom si zahral Val Kilmer. (HUMOOOO)
  • Natáčení probíhalo v americkém státě Louisiana. (Terva)