Fanatický, drsný a nekompromisný policajt Mike Fletcher (John Cusack) so svojou partnerkou Kelsey Walkerovou (Jennifer Carpenterová) pátrajú po sériovom vrahovi, ktorý uprostred najtuhšej zimy v uliciach Buffala v štáte New York zabíja miestne prostitútky. Vo chvíli, keď psychopat unesie Fletcherovu problémovú dospievajúcu dcéru, ktorú omylom považuje za šľapku, detektív stráca všetok profesionálny odstup a úctu k zákonom. Urobí všetko, aby ju zachránil a vraha zastavil, aj keď mu na to zostáva len 48 hodín. (TV JOJ)

korbitch22

Nuda k posrání, bez atmosféry, bez pořádné hudby, bez švihu, bez napětí, trapnej záporák, nulový vyšetřování.Je to jak úvodní film k pod průměrnýmu televiznímu krimi seriálu.Až na Cusacka příšerný herecký obsazení.Jakkoliv se snažil pan O'Neiil šokovat "překvapivým" zvratem, tak se mu to nepovedlo.Nahlas jsem to řekl 20 minut před koncem filmu bratrovi a ironicky sem se usmál, ne čež jsem díky tomu debilnímu finále odebral tu druhou hvězdičku, co jsem měl pro tenhle mizerný paskvil nachystanou a nejradši bych to poslal do odpadu, ale Cusack se snažil.No prostě další nudná a předvídatelná sračka, nedivim se Verbálkovi že byl na konci překvapený, jeho kví kvé mu nedovolí číst mezi řádky.25%. ()

Šakalík

Zajímavá kriminálka s překvapivým vyvrcholením, které kraluje Dallas Roberts v záporné roli. Z mého pohledu nejzajímavější postavou je ale Kelsey, kterou s přirozeným sexappealem sobě vlastním ztvárnila Jennifer Carpenter. Jennifer je prostě poklad (a hlavní důvod, proč jsem se o film zajímal :-)). Ve filmu se neztratí ani vedle takové veličiny, jakou je John Cusack, byť její postava nedostane zase tolik prostoru, což je určitě škoda. Co se samotného filmu týče, je docela napínavý i temný, i když má poněkud plochý děj a v závěru to maličko logicky drhne, no ale dejme tomu. Celkově jsem měl z filmu ale veskrze kladné pocity. ()

TheEvilTwin

„Všechny děvky jsou dle něj odporné a rozbíjí rodiny, tak nás unáší z ulice a rodiny s námi zakládá“ Takový ten typický thriller, do kterého se rád a bez přemlouvání vrhnu a jediné co chci je alespoň základní dějová kostra, napětí a akce. Příběh je inspirován reálným zločincem unášejícím prostitutky, takže o jednoduchou premisu je postaráno, k tomu nějaké to klasické detektivní vyšetřování a finální kolize. V půlce přijde bohužel taková hluchá pasáž, kdy se vyšetřuje a vyptává, ale děj postrádá výraznější spád nebo oživení, které by filmu dalo druhý dech. Do finále už pak jen „dojíždí“ a servíruje zvrat, který sice překvapí, ale výrazněji neoslní. Jednoduché, průměrné, ale nijak výrazněji mě to nesebralo. Čekal jsem malinko víc. ()

blackJag

Nedomrlé - důvod, proč to v zemi původu ani neposlali do kinosálů, ale rovnou na placky. Nedivím se, film se zoufale míjí s atmosférou a cosi jako odezvu vyvolá až závěrečná rošáda. Popravdě? Měl jsem z toho dojem, že pointa si sedla hned na začátku, k ní se autor upnul a ten zbytek prostě nezvládl. 45% ()

J*A*S*M

Solidní temný thriller jak z devadesátých let. Moc jsem nečekal, protože na to, že se jedná o film s velmi slušným hereckým obsazením, kolem něj bylo na filmových internetech až podezřelé ticho, což nevěstilo nic dobrého ... no nakonec jsem poměrně příjemně překvapený. Zkrátka fajn thrillerová jednohubka. Závěrečný twist mi přišel docela přitažený za vlasy, ale plusový bod za to, že jsem ho dopředu neprokoukl. Silnější trojka. ()

• Film sa natáčal v kanadskom meste Montreal, aj keď sa odohráva v americkom meste Buffalo. (Laslo)
  • Aj napriek tomu, že film bol natočený v roku 2008, k divákom sa dostal až v roku 2012. (Real Tom Hardy)