Zapomeňte na Snowboarďáky, v tomto filmu z horského prostředí půjde o úplně něco jiného. Hlavní roli tady totiž hraje děsuplná atmosféra, krev a smrt. Zimní příběh tří snowboardistů, lapených v osamělé lesní chajdě partou místních kanibalů. Krvavá porážka se blíží, proto se raději pokusí o útěk do promrzlé pustiny. Ale ani tady nejsou jejich životy zdaleka v bezpečí... (oficiálny text distribútora)

ARI50

Sníh a horor je velmi dobré spojení a tak sem i čekal že se to zase může i povést ale nestalo se právě, kbelikář byl divný a celkový dojem filmu vůbec nezaujal. Nechci ani říkat jak zlý herci byli něco hrozného je škoda že takových to filmu je fůra a vy se musíte těmihle nepovedenými výplody prokousat aby jste narazily na fakt lepší kousek který vás i několikrát víc překvapí jak tenhle ne krvavý snímek. ()

AlistairMir

Možná bych si radši pustil i ty Snowboarďáky. Jak se říká co se vleče, neuteče a touto zásadou se řídí asi i místní kanibalové když svým obětem dají nejdřív pořádně po tlamě než je vypustí aby " lov " mohl začít...na druhou stranu snowboarďáky nejdříve pěkně pohostí kvalitníma bílkovinama a hádejte z jakého masa je ten guláš uvařen? No správně kuřecí to nebylo spíš bych řekl, že to bylo z jednoho vola co chodil po dvou...každopádně když mě v hororu kde jsou kanibalové, naháněčky a gore a možná i Goro bílý pes (akorát ve sněhu nebyl vidět) nejvíce nadchne jedna jediná hláška tak je něco špatně. A že Vás zajímá jaká to byla hláška? Už jí tu zmínil kolega Rodriguez tak si nebudu hrát na kopírku každopádně mrkněte k němu a uznáte, že ta se fakt povedla. Zbytek hororu bohužel moc ne... ()

Trevor

Trojica priateľov po lyžovačke v stredisku v Colorade a následnom žúre vyráža na cestu do New Jersey. V Pensylvánii však kvôli hustému sneženiu musia zísť z diaľnice a zablúdia do hostinca, kde im jeden z chlapíkov v reštaurácii v zapadákove poradí skratku. Na tej však majú nehodu a kedže jeden z nich má zlomenú nohu, dvojica sa vyberie hľadať pomoc až dorazia k osamelému domu...Herci, ktorý by si pravdepodobne nezahrali ani ako komparz vo výpravnom historickom filme sa snažia, dej spĺňa všetky prvky béčkového hororu a nakoľko niektoré zábery v druhej polovici filmu stoja zato (najmä pohľad cez dieru v tele po výstrele z brokovnice) celkovo možno film hodnotiť ako priemerný amatérsky horor. 50% ()

eraserhead666

Paradoxně mě to bavilo dokud se tam vlastně nic nedělo, což bylo nakonec i přijatelně dlouho. Jakmile se to začalo barvit krví a zapáchat amatérskou tuctovostí, neoriginalitou a snahou být tupě brutálnější než všechny ty filmy, které vykrádáme, přestalo mě to bavit a zajímat a docela jsem i kvitoval, že jsem u toho začal dřímat. ()

Campbell

No tohle celkem ušlo, i když prvních 20 minut bylo ubíjejících, a naprosto příšerných tak poté se to rozjede v zajímavý maso. Sice je to šíleně okopírovaný ale když tohle opomenu tak sem se bavil dobře. Navíc dva hrdinové byly celkem borci. Jen škoda toho předvídatelnýho klišé, to si mohly tvůrci odpustit. ()