Príbeh veľmi úspešného manželského páru, Meryl a Paula Morganovcov (Sarah Jessica Parker a Hugh Grant), ktorých krásne a úžasné životy majú iba jednu chybu - ich rozpadajúce sa manželstvo. Napriek tomu otrasy ich manželského života sa ani zďaleka nedajú porovnať s tým, čo všetko ich čaká: svedectvo, vražda a vyhýbanie sa istej smrti. Federálni policajti sa pre všetky tieto dôvody rozhodnú Morganovcov odlúčiť od ich milovaného New Yorku a pošlú ich do malého mestečka v štáte Wyoming, kde sa ich ujme rodina Wheelerovcov. Vplyvom nového prostredia, nového života bez stresu a mobilných telefónov, dostávajú Morganovci šancu bojovať o záchranu svojho manželstva. (TV Markíza)

Ice123

Obyčejná komedie, kde nikdo nijak neviniká ale nějakým vtipům se dlouze zasmějete. Popravdě jsem od S. J. Parker a H. Granta očekával mnohem více než nabýdli. Prvních 15 min. je opravdu otřesných (neoriginalita sama) a abych pravdu řekl poprvé jsem to po 10min. vypnul a dnes jsem se k tomu vrátil jen proto, že jsem neměl nic jiného ke shlédnutí. Pokud se rozhodnete film shlédnout, mělo by to být spíše jen tehdy, pokud nemáte jiný film v záloze na který by jste se chtěli kouknout, jelikož jinak vám přijde těchto 103min. jak naprosto vyhozený čas.... dávám tomu 3* a to s hodně odřenýma ušima (procentuelně to je tak na tom přelomu 50%, což se už zaokrouhlí nahoru...). ()

J0hny5

Docela zajímavé herecké spojení....a to je asi tak všechno. Řekl bych spíš podprůměrná komedie, bez nějakého nápadu, s jednoduchým, nekomplikovaným scénářem. Ideální pro lidi co nemají rádi, když se příběh nějak komplikuje a dramatizuje. Když už se tak začíná dít, tak se během chvíle vše srovná na mírumilovnou a nenáročnou notu. Bohužel se nic zajímavého na venkově nestane, když pominu předvítalný urovnání vztahu. 40% ()

Icefist

Klasická jednohubka. Typický úspěšný pár bydlící v New Yorku se přichomítne k vraždě, a tak se v rámci ochrany svědků musí zašít. A proč je rovnou neposlat na venkov, že? Manželé jsou zrovna rozhádaní a vy můžete tipnout, jestli je toto společné dobrodružství opět stmelí nebo ne. Klišé je tu celkem ranec, ale humor mi vcelku seděl a slušně jsem se pobavil, tudíž 60 %. Oblíbená část- první výjezd na koních ()

PinokKio

Romance bez špetky romantiky, komedie bez smyslu pro humor a pokud mělo být drama to zpackané finále, tak ani to ne. Ono koukat sto minut na úlisnou Parker a znuděného Granta není také žádný med. Hlavní role tedy spíše připadla nechtěnému humpoláctví státu Wyoming, ale i z jeho krás a tradic bohužel moc neuvidíme. 30% ()

D.Moore

Průměrná, ale rozhodně ne urážející komedie s několika velice vtipnými momenty, při nichž jsem se zasmál nahlas, jako třeba při scéně s velkým a malým bodyguardem, vyšetřením u lékaře ("Máte rád samolepky, Paule? Pojďte, půjdeme do pokoje s žirafou..."), při seznamování s městečkem, v němž má jeden člověk tři a více povolání (sestřička / číšnice / hasička Kelly), nebo při komunikaci s manžely Samem Elliotem a okouzlující Mary Steenburgen, věrnými fanoušky Johna Waynea a Clinta Eastwooda... Vůbec mi nepřipadá, že Morganovi vytekli ze smrduté žumpy. Prostě jen neoslnili. ()

• Filmové kopie byli poslány do kin pod kódovým označením "High Stakes". (c.tucker)
  • Režisér Marc Lawrence napsal i scénář. (M.B)