Ben Kalmen měl všechno, na co jen člověk pomyslí: šťastnou rodinu, oslnivou kariéru, vlivné přátele. Snad proto, že jeho byznysem byly automobily, projížděl serpentiny svého života ostrým smykem. Jedna zatáčka se mu však stala osudnou, a po idylické cestě vzhůru následoval volný pád (v hereckém podání Michaela Douglase již druhý). V jediném okamžiku ztratil vše: rodinu, postavení i přátele. Jiný na jeho místě by své životní prohry možná řešil alkoholem, on se však rozhodl pro jinou terapii – sex! Místo aby nazul papuče, obuje se do lakýrek a vrhá se za každou kořistí – čím mladší, tím lepší... (North Video)

castor

Michael Douglas pořád umí. A zatraceně dobře. Být neviditelný, to je to, co by ho zničilo. Měl rodinu, respekt, prachy, vlivné přátele. A vždy zajímavý exponát v posteli. Navrch se nikdy moc neohlížel na okolí. Jenže byznys se mu začíná rozpadat pod rukama, navíc přijde špatná zpráva od kardiologa. Má ještě co dohánět? A opravdu nešlo neopíchat dceru své přítelkyně? Douglas tyhle pracháče, kteří musejí čelit nejedné překážce, umí. Dokázal to už mnohokrát. V 80. a 90. letech ztělesňoval sofistikovanou mužnost, i v posledních letech zaplouvá do svých postav precizně a uvěřitelně, ač už si jej zdaleka nevybírají špičkoví režiséři. Zvládá part nenapravitelného sukničkáře i osamělého zlomeného chlapíka, který musí vzít do ruky utěrku a jídelní lístky. Pár dialogů o životě bylo zatraceně pravdivých. Za mě celková spokojenost. Slušné tři hvězdy. ()

RomanHyde

.. tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu, až....... zůstanete sám, opuštěný a na dlažbě. Michael Douglas v další "Hře", kdy však nedostal dárek a lekci od bratra, ale přímo od života. Tyhle příběhy se dějí běžně kolem nás a je dobře, že byl takhle obstojně natočen. Mnozí se díky němu možná podívají do zrcadla. Michael Douglas film skvěle táhne, v menších rolích se objevují sympatiční Susan Sarandon a Danny DeVito. Tenhle film není klenot, ale taky není zbytečný. Má zde své místo. ()

Kamca_

Nečekala jsem vůbec nic od tohoto snímku a ve finále jsem ani žádný zážitek nedostala. Michael Douglas je sice pan herec, ale tady se mi vůbec nelíbil. Děj začal v divném duchu a tak taky pokračoval až do konce. Hodnocení tady na čsfd - 60% mi přijde až moc na to, jak byl film celou dobu nudný. Já ho hodnotím 35%. ()

MartinezZ

Stárnoucí prodejce aut s problémy se srdcem se snaží dohnat co zmeškal. Chodí s nějakou paninkou, co už má odrostlou dceru, který evidentně chybělo ve výchově pěkných pár facek. Douglas se nijak nežinýruje, tahá se s mladicema, co se mu lepí na jeho kreditku, a rozdává své moudré rady všude kolem, ať už je někdo chce nebo ne. No a to se takhle vychrápe s dcerou své přítelkyně (dceři to ani v nejmenším nevadí, dle jejího popisu jsem pochopil, ze šuká všechno od kluků ze školy až po kandelábr) no a nějak na ni neumí zapomenout. Přitom se mu ale na hlavu ještě sesunou podvody, kterých se v branži dopustil a u kterých ho čapli, nikdo mu nevěří, práci mu nikdo nedá, nemá peníze ani na nájem a presto furt vošukává známý a kamarádky členů rodiny a tak ztrácí i tu. Útočiště nachází v malé restauraci svého bývalého spolužáka Dannyho DeVita, kde se znovu schází s onou "dceruškou-šuksem-šuktam". Její máti ale nestojí o to, aby Douglas byl k ní bliž než v okruhu dvou slunečních soustav. A když je všechno v prdeli, je mu přítelem jen ten, koho třicet let neviděl. Možná ho to probere, možná ne. má na výběr. ~~~ Resumé: Pro mě za mě, ať klidně chcípne! ~~~ Proč vůbec o takovém póvlu někdo natáčí film? ()

gogo76

Michael Douglas má problémy... O jeho minulosti a podvodoch sa toho veľa nedozvieme a jeho súčasné existenčné a finančné problémy nie sú až také zaujímavé. Aspoň nie natoľko, aby som dal viac ako tri hviezdy. Podstatne zaujímavejšie problémy riešil vo filme Voľný pád. To bola pecka. Toto je iba malý, neškodný predkrm. 60%. ()

• Natáčení probíhalo v New Yorku, částečně i na Fordhamově Universitě v Bronxu. (Terva)