Dračia pasca: Najväčší bojovník

• Česko Dračí past (viac)

Když byl Kendrick (Maclain Nelson) malý chlapec, orkové mu zabili oba rodiče. Jeho výchovy se ujal starší bratr Darius (Erik Denton), kterému bylo pouhých devět let, ale od té chvíle celý život obětoval péči o Kendricka a snaze vyhnat orky ze země. Časem z Daria vyrůstá skvělý bojovník, který Kendrickovi i celé zemi poskytuje dokonalou ochranu. Po letech klidu se však objevuje nové nebezpečí, mnohem hrozivější než dosud. Po celé zemi se šíří lavina dračích útoků a obyvatele zachvacuje panika. Protože oběma bratrům v těle koluje trocha dračí krve, vydávají se na nebezpečnou cestu na hrad Ocard, kde draci sídlí. Je jen na nich, jestli se jim podaří zastavit dračí řádění. (oficiálny text distribútora)

hippyman

úsměvné... před final fight se drak objeví v součtu přesně na 3 sekundy, což mi u takto nazvaného snímku přijde trochu málo, nu ale dál... většina soubojů je poslána do dračí řitě idiotským střihem a epileptickou kamerou, já vím, že to má mít děsně akční look, ale tohle bylo trochu moc... no a dialogy jsou plné perel a klišé (a CZ dabing to evidentně moc nevyšperkoval)... ale příběh je celkem milý a coby dlouholetý pařan DrD mám prostě pro fantasy slabost. ať nežeru: 40% ()

tinss_18

Tak dosť slabý film. Celý film len čakáme, kým prídu do toho mesta cvičiť a ked tam prídu je 15 minút pred koncom filmu. KeĎ konečne dôjde k tomu, aby bol ten chalan pripravený bojovať a byť dračím bojovníkom, tak sa objaví jeden drak na chvíľu ten ho zabije a koniec filmu. No nemuselo to byť až tak predpotopné, keby dotiahli scénar do konca. Potom by to mohol byť jeden z tých lepších filmov. Ale bohužiaľ, teraz len na jednu hviezdičku. Dosť je to nuda a celý film by sa dal zhrnuť do minútového traileru. ()

honajz

Lovec draků, jak se v originále film jmenuje, je nízkorozpočtová televizní zábava na stokrát provařené téma. Vezměte někoho, kdo vypadá jako štíhlá Xena, někoho, kdo vypadá aspoň vzdáleně jako Jason Statham, doplňte nezbytným černochem, mladíkem... A máte tady skupinku mužů, kteří putují lesy, dokud nenarazí na tajemný hrad a podivné úkazy v okolí. V první půli dokonce film vypadá jako Záhada Blair Witch - nudné putování lesem a sem tam najdou nějakou zajímavost, co visí na stromě. Po půl hodině se porvou se šíleným obyvatelem lesa, ale draci stále nikde. Zkrátka je to hodně nudné, televizní, a trikově slušně odvedení draci se objeví až na konec. (A překvapivě nejsou Japonci, pokud znáte heslo "Japonec nakonec.") ()

Gereth odpad!

Tak hloupé, až je to občas vtipné. Béčkový look party fantasy postav chodící světem a kosící monstra by mi až tak nevadil, ale když už na nějaký ten souboj dojde, rozstřesená kamera společně s rychlým střihem ho spolehlivě zazdí. Takový chaos při sledování akční scény jsem snad v hlavě ještě nikdy neměl. Člověku se z toho až dělalo zle. Příběh nestojí za řeč, dialogy jsou standardně béčkově nablblé, efekty adekvátní. Ve výsledku se střídá bolehlav z akčních scén s nudou ve scénách ostatních. Občas se ale mihne něco, co vám (i když možná neúmyslně) vyloudí úsměv na tváří. // Tento zážitek mi přinesla Student Agency na lince Frankfurt - Praha // 10% ()

kaylin

Takový ten klasický film, kdy chcete natočit fantasy, ale nemáte na to žádné peníze. A tak uděláte to, že vlastně vytvoříte rádoby středověký film, kde je několik postav na cestě, hodně prochází lesem, protože stejně ve fantasy světech je jen pár měst, a nakonec, aby divák dostal to, co je v názvu, se objeví hnusný digitální drak. ()