Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

hroubek

Elektru jsem viděl jako první(v tu chvíli jsem nevěděl, že je to pokračovaní filmu Ženy v nesnázích) a nějak dvakrát se z ní nadšený nebyl, protože po traileru jsem čekal trochu něco jiného spíše jako Hříšné noci nebo něco na ten způsob.Takže při sledování filmu jsem občas nechápal o co tam jde ale pozkouknutí první filmu je to pro mě o dost přehlednější.Carla Gugino zas podává velmi pěkný výkon a její postava má už nějaký cíl tím pádem je mnohem zajímavější což je jen a jen dobře.Hodně moc se mi líbilo cameo rolička Julianne Moore,vyprávění o Bambině prababičce a potitulkový trailer, který je správně hloupý,vtipný a kouzelný. ()

VvV14

Film o vysloužilé pornohvězdě, které bude do smrti připomínáno co vlastně je. Tenhle snímek mě těžce nudil (i když pár scén musím jako muž trochu ocenit:)). Nic méně to film vůbec nezachraňuje. Od nudného příběhu, přes nudný scénář se dostávám k bohužel nic nezachraňujícímu dobrému obsazení. Jedna * je víc než dost. ()

Domec

Elektra Luxx funguje o mnoho lepe nez Women in trouble, zvlaste asi proto, ze se autori zamerili pouze na zajimave postavy. Sebastian me opet mile prakvapil a film natocil nad moje ocekavani. Pribeh je vtipnej, vystiznej a netahne se. Postavy jsou prijemny, dokazou pobavit a herci jsou perfektni, co vic si prat? ()

Aljak

Ani neviem, čo by sa na tomto filme dalo vlastne oceniť. A to pritom námet vyzeral celkom lákavo a zaujímavo, no ten príbeh nestál vlastne za nič a neviem prečo, ale mi to prišlo strašne amatérske a nevyvážené. Na komédiu sa to veru neponášalo vôbec, a vlastne mi to prišlo dosť nekonzistentné, akoby niektoré scény nemali ani logiku. Možno v tom bol nejaký špeciálny zámer, ktorý mi unikol. Možno to celé malo nejakú zmyselnú líniu, ktorú som nepochopil. A možno to bolo celé úplne nezáživné a nezmyselné (to mi príde ako najpravdepodobnejšia možnosť). Jediné, čo ma asi bavilo, boli tie vsuvky s Josephom Gordon-Levittom, ktorý pôsobil dosť posadnuto - ale bolo to dobré oživenie tohto nie príliš zaujímavého filmu. ()

UncleG

Film, který se v podstatě nedá hodnotit jako komedie... A v tom je právě ta zvláštnost. Elektra Luxx je bývalá pornstar, kterou život smýká sérií událostí "jakoby vystřižených" ze situační krejzyny. A my zjišťujeme, že ty situace v reálu najednou nejsou vůbec vtipné. V týhle rovině to k vylouzení smutnýho úsměvu funguje skvěle. Jenže ono to celé občas tak nějak vypadne z role a v momentě, kdy se Gutierrez pokouší být "konvenčně" vtipnej, začne paradoxně poněkud nudit. A to už vůbec nepočítám přehšel zbytečností a samoúčelnejch what-the-fuckozit, kterejma je tenhle film opravdu přeplněnej. Přestože se to navíc v závěru snaží tvářit skoro až symbolisticky, osobně bych v tomhle konkrétním filmu žádné hlubší poselství nehledal. Možná tam je, ale pan režisér ve mě neprobudil dostatečnou touhu nad tím myslet. ()

• Film Elektra Luxx sa natáčal v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)
  • Když Charlotta odkazuje na román, který byl zfilmován a roli detektiva si zahrál Alan Rickman, patrně symbolicky odkazuje na film Judas Kiss (1998), který taktéž režíroval Sebastian Gutierrez a jde o jediný film, kde se Carla Gugino a Alan Rickman setkali před kamerou. (IQ Tiqe)