Volejte věštce

(relácia)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiálny text distribútora)

forsberg

Dost mne mrzí, že Prima nasadila tuto nedoceněnou perlu televizní zábavy na tak pozdní noční hodinu, takže kvůli ní velice často zaspávám do práce. Pokud vydržíte do noci, uvidíte nevídané a uslyšíte neslýchané. Hlavní protagonistky se předhání v kultovních hláškách a volající důchodkyně ve stupiditě dotazů. Věštkyně které vás zaručeně pobaví jsou: Jana Skálová - celkem bezvýrazná (nedoporučuji kvůli ní ponocovat). Jana Demeterová - kartářka povolána bohem. Martina Blažena Boháčová - mateřský typ, donekonečna omílající dvě slovní spojení, totiž "karmické zadání" a "královna pentaklů". A nakonec Ivana Regina Kupcová Sádlová - neuvěřitelná osoba v růžovém boa, která věší z křišťálové koule, ve volných chvílích se ohání kouzelnou tyčkou a k mé velké radosti se nedávno vytasila i s kouzelnou šiškou. A ještě jedna věc mi při sledování Volejte věštce vrtá hlavou. Všechny kartářky mají obrovská prsa. Nevím, čím to je, ale zřejmě je posilují nepřetržitým vykládáním karet. ()

UncleG odpad!

"Vidím vás v menší místnosti. Sedíte u sotlu a právě čtete debiloviny na internetu, místo toho, abyste dělal(a) nějakou pořádnou práci." Prátelé, geniální! Jednoduše geniální. Máme jedinečnou možnost sledovat Derrenem Brownem proklamované "Studené čtení" přímo v praxi. Aneb jak říct něco a přitom neříct nic - přičemž nám pomáhají obecné pravdy, metoda odhadů s vysokou prvaděpodobností a navrch trocha toho tajemného žvatlání o čtvrtém aspektu šestého domu, numerologických sedmičkách, znameních zvěrokuhu a datech narození. Nááádhera... ()

Violeta odpad!

"pátek 4. září je dnem Venuše a na obloze se zakulatí měsíc, jehož chladné světlo nás zalije láskou, smířlivostí a pochopením... Sama Bohyně je patronkou této noci plné kouzel a ruku v ruce s královnou noci okouzlí lidská srdce, která se otevřou, aby z nich mohla vytrysknout láska." ... To snad neni možný. Ale klobouk dolů, já třeba lidskou blbost zpeněžit neumim. Věštka ušatá. ()

Schuldiner odpad!

Jestli chcete vidět naprosto debilní a zcela určitě nejzbytečnější pořad v dějinách lidstva - pusťte si ´´Volejte věštce´´. Ti lidé co tam volají by měli okamžitě vyhledat odbornou pomoc (protože mají problém takového rázu, že jsou pravděpodobně po částečné nebo úplné lobotomii a tudíš nesvéprávní)...a nebo ne, nebo ať zavolají mě (účtuji si jen 22Kč/min), poradim jim taky.. Moment, moment.. TY, KDOŽ PRÁVĚ ČTEŠ TYTO ŘÁDKY...HMM..ČEKÁ TĚ V BLÍZKÉ DOBĚ NĚCO KRÁSNÉHO...HMM..NEBO NĚCO ŠPATNÉHO..KAŽDOPÁDNĚ JEDNO Z TOHO.... JAKÉ JE TVÉ ZNAMENÍ..NE..NEŘIKEJ TO NAHLAS, VÍM TO! ..AAA..HMM..TAK TO TĚ ČEKÁ... V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ.... SE NESTANE NIC ZVLÁŠTNÍHO! A NEBO JO, MAM TO NĚJAKÉ ZAMLŽENÉ... Nechci, aby to znělo příliš radikálně, ale za některé pořady by jejich tvůrci i účinkující měli dostat tresty smrti:-))) ()

TheMaker

Já těmhle věcem věřím, je-likož taky sám něco umím. Co se týče tohoto pořadu tak se mi celkem líbí, "čarodějky" umí dobře poradit a taky se něco zajímavého dozvíte. Ale chápu, že to není pro každého. Každý jsme jiný, ale nezapomeňte: Že něco nevidíte, nutně neznamená, že to neexistuje. Na 5 hvězd ten pořad samozřejmě není, ale zdejší hodnocení mi přijde nefér, takže dávám 5. ()