EZO.TV

Talk-show
Česko, 2009, 65 min

Účinkujú:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Chcete znát svůj osud? Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích...  Ezo TV nabízí divákům možnost obdržet radu živě od věštců, kteří vynikají v různých věšteckých metodách, jako je astrologie, tarotové karty, zvláštní věštecké nástroje (např. kameny, křišťálová koule), numerologie a počítačová analýza, což poskytuje vzrušující rozmanitost programu. Hlavní témata diskuse zahrnují lásku, kariéru a finance. Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiálny text distribútora)

ivishka odpad!

Zasmála bych se tomu,kdyby to bylo nazvané jak vás v pěti vteřinách šokovat.Nejen,že jsou tam naprosto jebnutí lidé,ale nepřijde mi normální,když mám televizi puštěnou dostatečně nahlas, abych slyšela a zároveň ne tolik aby mě sousedi chtěli zabít a neslyším tu blonďatou ženštinu,která tam cvrliká o jakýchsi léčivých možnostech kamenů, o čakrách a podobně. Nevěřila bych,co objevím na youtube a čemu se na chvíli zasměju-Vlastík a jeho ŠTĚNĚNĚNĚNĚNĚNĚNĚĚĚĚ... Velice lituji lidí,co tam volají musí být asi na pokraji zhroucení, nebo asi na podobné mentální úrovni jako ti "moderátoři".A hlavně by mě zajímalo zda jsou tito "moderátoři" stejně trapní a "zainteresovaní" do tématu jak hlásají v telce. ()

ghatos odpad!

Paní věštkyně doporučila volající, aby si dobře zasouložila. Tak se určitě dotýčná prý zbaví migrény. Pak to vzala na toxické látky, které nám zamořují tělo. Je třeba udělat jarní očistu v podobě omezení žrádla. Pastelky prozradily dokonce, jak léčit inkontinenci. Je třeba pít čajíček a jíst brusinky....famozní odhalení barevné čmáranice, které se jinde nedozvíte! PS: Furt ten tvor s nadváhou (věštkyně Alenka) vykladá o játrech a kreslí na papír čakry....ne už to nevydržím, snad se zachráním okamžitým útěkem od TV...ne, ne ALENKA - PASTELKA mluví o tom, že mžitky před očima způsobují špatná JÁTRA, a protože nefunguje čistička, tak je i špatná MENSTRUACE! Špatné krvácení způsobuje DEPRESE! Další volající se dozvěděla, že má plíseň v hlavě..... :) :) :)....následuje rada pro novou ženu na drátě...ta by měla začít komunikovat s mimozemšťany! Má dar písma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EZO.TV je špinavý odpad, ale z druhé strany chápu, že tomu dá někdo 5* - já se u toho nasmál neskutečně :) . PS2: Když jsem napsal poslední znak, tak jsem se dozvěděl, že nejlepší na trávení je vepřové maso, protože prase je nejblíže člověku....já fakt už nemůžu :) . PS3:(volající do studia):"Dobrý den, já se chtěla zeptat na konečník", (Alenka-pastelka):"Noooooooo....máte ho tam"! ()

Samuel7

Hrstku z těch nejbizarnějších lidí planety můžete najít právě v tomto pořadu. Jména jako Vlasta Plamínek, Aleš Fajx, Alenka Pastelka, ale hlavně Jolanda, mluví za vše! Bráno tento program vážně - jasný odpad, avšak ze zábavného hlediska je to 100%, však co mě dokáže rozesmát více než tohle http://www.youtube.com/watch?v=eWNXRRYTeo0 ? Nehodnotitelná legenda českého tv průmyslu! ()

• Vlastík Plamínek uvedl, že získal své schopnosti tím, že spadl a bouchl se do hlavy (T600)
  • Jeden čas v ČR vysílaly varianty EZO.TV hned tři komerční televize: TV Prima, TV Public a Barrandov TV. (ČSFD)