10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiálny text distribútora)

Maslord

Banda nešťastníkov s nízkym intelektom a inteligenciou je vyslaná na socialny experiment. Niekoľko mesiacov strávia na rozpadnutej farme, ktorú musia dať do cajchu. Vzhľadom na to, že sú starostlivo vyberaný podľa počtu neuróz a psychóz netrvá dlho kým ponorka urobí svoje. Znepokojujúce je určite ochota vystaviť sa neprimeranej psychickej a fyzickej záťaži, stravovať sa odpadkami (niekto je zvyknutý), žiť v nehygienickom prostredí (niekto je zvyknutý) a celú dobu rôzne týrať zvieratá (niekto je zvyknutý). Ťažko povedať ako vyzerá farmársko-televízna zmluva, ale podľa toho ča sa tam deje, asi dlhá a nenapadnuteľná. Hoj, veľa šťastia blázni! ()

megajalec

Aj tak to je celé len hrané. Neviem koľká variácia na to isté, kedy už konečne niekto príde so zaujímavým námetom na reality show? Napr. v Rusku mali tuším takú, že kto vydrží dlhšie nespať. Keď tvorcom zmiznú nápady, napchajú tam ďalších ľudí, ak sa dlho nič nedeje, dajú im tam alkohol. Jedna * pre chalaniska z Trnavy, ktorý tam nakreslil znak Spartaka pri dverách :) ()

Echelon1 odpad!

Videl som už veľa, ale toto? Neuveriteľné, koľko idiotských idiotov sa v tejto sprostosti zišlo-úbožiaci týrajúci zvieratá (užívateľ whack to vyjadril pekne, zato má moju vďaku). JOJ a Markíza stále klesajú viac a viac...A to je už vážne. Užívateľ Piedone to povedal pekne:"Niektorí pamätníci tvrdia, že za komunistov sa na vtedajšie vysielanie ČST nedalo pozerať. A na "toto" sa vari dá???" ()

D1705 odpad!

Ďalšia dávka úbohých ľudí a trápna Kvetka, ktorá sa tvári, že na farme robila od troch rokov. Keby tam tak dali ju a toho trapka samých, to by bola sranda. V upútavkach sa tvári, že je veľká farmárka a ešte aj na farme žije. Tá ľudia sú pekne úbohí. Nemajú šancu na lepší život a tak sa snažia takto zvýrazniť. Každý by mal preraziť inak. ()

BoPo

Základná myšlienka dobrá. Čo si nevyrobia, nevypestujú, nevychovajú, to nebudú mať. Pridajte si k tomu skupinu navzájom cudzích ľudí, bez predchádzajúcich skúseností s takýmto životom a máte tu potenciál na zaujímavé momenty. Avšak nevyšlo z toho nič. Samotný casting nevygeneroval nič svetoborné. Pridajte si k tomu takmer nulový zásah televízneho štábu a vznikne kvalitná nuda. Jednoducho si tam žili deň za dňom a nič. ()

• Farmár, ktorý zadáva úlohy súťažiacim, nie je skutočným vlastníkom celého komplexu farmy. Skutoční vlastníci (sú dvaja) chceli zostať v anonymite a farma bola vybratá na základe viacerých doporučení od realitných agentúr. (Greenpeacak)
  • Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)
  • Zvieratá, ktoré postupne prinášajú súťažiacim, sú vypožičané a po skončení ich producenti musia odovzdať vlastníkom. (Greenpeacak)