Hudebně zábavný pořad, ve kterém uslyšíte mj. písně "Muchomůrka", "Káva a čaj", "Uhořelá", "Až zítra ráno", "Ten dnešní den", "Tohle jsem já", "Adié", "Pivní pěna" a "Málem". (Česká televize)

slunicko2

Milý, příjemný, vtipný a nápaditý recitálek využívá pražské reálie, spoustu herců a rozmanité oblečení. 1) Pamětníci si připomenou bufet Korunu, dobové Václavské náměstí či Hanavský pavilón na Letné._____ 2) 35letou Jitku Molavcovou doplní 27letý Vladimír Dlouhý, 20letý Filip Renč, 42letý Jiří Wimmer, 51letý Milan Neděla, 47letý "semaforista" Vladimír Hrabánek či 66letý "cimrmanolog" Jaroslav Vozáb._____ 3) Písničky oddělovaly vcelku povedené parodie na reklamy. Navíc paní Molavcová předvedla pro běžnou populaci prakticky nedostupné dobové módní oblečení._____ 4) Jitka Molavcová rozumně poznala, že jako zpěvačka se na trhu neuplatní a našla si svou parketu v partnerství s Jiřím Suchým v Semaforu. Její další aktivity herecké, pěvecké i autorské jen dokládají, o jakou všestrannou osobnost jde. ()

otík

Geniálně praštěný projekt, ve kterém Jitka Molavcová zpívá písničky a mezitím zazní z úst Vladimíra Moravce kratičké hlášky k vtipným rádoby reklamám, ve kterých účinkují Jaroslav Vozáb jako věčně se kávou opařující důchodce, dále Milan Neděla jako vášnivý houbař či majitel auta s vyfouknutou pneu, Vladimír Dlouhý jako zamilovaný mladík, Zdeněk Podskalský jako psycholog, Raul Schránil jako číšník, Jiří Wimmer jako lékař, co se sám otráví v sanitce houbama, a v dalších různých rolích Michal Herzán, Vladimír Hrabánek, Jiří Pertl a Václav Prejzek. Něco takového se už dnes netočí a určitě i ve své době to byl sice podivný, ale vcelku podařený projekt. A Jitka Molavcová si takový pořad jistě zasloužila. ()

honajz

Písničky Jitky Molavcové mám rád, i když na rovinu kdovíjaká zpěvačka není a výšky moc nevytáhne (a že v některých písničkách by se to hodilo). Tady jsou chytře písničky vtipné a humorné střídány s romantickými fláky a funguje to. Ovšem ty jako mezi reklamy jsou spíše trapné než vtipné. Zas na druhou stranu je tu celá škála herců v malých rolích, ba až štěcích (třeba Filip Renč, který ani není uveden v titulcích, který hraje Itala s pivem v klipu Káva a čaj), což mne pobavilo (ačkoliv Vozábovo věčné opařování se kávou už časem moc vtipné nebylo a chyběla mu pointa), a pak je tu genius loci Prahy 80. let, která tehdy ještě byla městem pro obyčejné lidi, ne bohaté turisty. ()

Marthos

Pěvecká one-woman-show Jitky Molavcové. Nutno dodat, že venkoncem zbytečná. V epizodní roli číšníka se objevil někdejší prvorepublikový milovník Raoul Schránil. ()