Jo (Meaghan Martin) je sebavedomé dievča a stará sa len o svoje veci. Toto pravidlo ju chráni pred zákernou partiou spolužiačok. Keď ale vidí ako šéfka partie party Mandi (Maiara Walsh) terorizuje spolužiačku Abby (Jennifer Stone), rozhodne sa, že je načase zaujať k tejto situácii konečne nejaké stanovisko. Celá škola sa zrazu ocitne vo vojne a Jo sa chystá ukázať Mandi a jej kamarátkam jej vlastné pravidlá... (TV Markíza)

Wyrdas

Asi nelze hodnotit druhý díl a přitom to alespoň po tajnu nesrovnávat s tím prvním, že? Nicméně, ať je vaše odpověď jakákoli, u mne to tak skutečně dělat nelze. K věci... oproti jedničce je dvojka rozhodně utahanější, výrazně méně vtipná a dialogy už nabírají ten typický americký pubertální směr. To je rozhodně k záporům a nezachrání to ani výběr herců a hereček, který byl z mého úhlu pohledu po hříchu špatný. Ono, když vám není sympatický nikdo, krom ředitele školy, který hraje skutečně jen pramalou roli v pozadí, něco není v pořádku. Film sám o sobě by si asi zasloužil dvě poctivé hvězdičky, ale já prostě nemohu - z jednoho prostého důvodu. Některé scény byli skutečně nelogické a to i na americkou úroveň. Ano, Američané jsou sice tím nejhloupějším národem světa, ale ani tam to vše co ve filmu nefungovalo nemohlo přece projít? Hackování kamer je jen počátek (nehledě na to, že se stačilo zeptat majitele, šlo o trestný čin) následovaný blbostmi jako opravdu hodně nepřiměřené škádlení se mezi studenty zasahující do školního i do soukromého života (a za hranicemi zákona, stačilo jen vše nahlásit na policii - svědků i důkazů byla všude hromada) až po absurditu... vlastně skoro všeho. Vyloženě ztráta času to není, ale věnovat tomuto filmu plnou pozornost je zbytečné. K domácímu úklidu jako kulisa super, proto nakonec jen jedna hvězda - k úklidu mám raději hudbu... ()

Tsuki

Do kvality jedničky to má sice dost daleko, ale koukatelné to ještě bylo (líbí se mi porovnávat teen holčičí filmy, protože i když se na první pohled může zdát, že všechny jsou na stejné brdo, podle mě to tak není - najdou se takové, které mají třeba nějaké dost povedené scény nebo aspoň dobrý soundtrack, ale jsou taky jiné, které nevynikají skoro ničím. A tenhle je bohužel právě z těch obyčejnějších a méně zábavných). Bylo ale zajímavé vidět v nějakém filmu Jennifer Stone, protože tu jsem zatím znala jen z Kouzelníků z Waverly. ~(2,1)~ ()

Kanec.Pumba

Klasický případ - první díl super, druhý díl - jak to říct: nuda, nedomyšlené, nezajímavé. Myslím si, že jednička byla chvílemi až moc temná, ovšem tohle je prostě růžová kalamita. Jednotlivé "naschvály" mi přijdou nedotažené do konce. Postavy nejsou vůbec sjednocené. Je mi líto, pro mě tento film nemá valnou úroveň. Nebýt Meaghan, Nicole a Jennifer, dávám hodnocení ještě nižší. ()

SallyZen

O proti prvnímu dílu je tohle mnohem víc trapné, klišoidní, naivní, pubertální, sexistické, nudné a zaobalené patosem odporného hereckého obsazení a dialogů na úrovni idiocie. Holky vypadaj naprosto otřesně, nemá to vůbec žádný překvápko, všechno je tak načinčané a předvídatelné, vůbec mě to nebavilo, ale jednu hvězdičku tomu dám, protože ta hlavní herečka je sympatická a příjemná. No prostě se na ni pěkně koukalo. Asi jediný důvod, proč jsem tuhle sračkovinu dokoukal. 15% ()

inhotep

Oproti jedničce bída, chybí mi Lindsay Lohan, Rachel McAdams a Amanda Seyfried, které z vcelku nezajímavého filmu vytvořily film koukatelný pohodový vtipný a trochu nadprůměrný, ruka režiséra byla taky jistější a byl lepší i scénář, který dvojka jen okopírovala. Je to tedy zbytečný video remake, a ne pokračování. ()

• Studio Paramount učinilo autorce scénáře k prvnímu dílu Tině Fey několik nabídek, aby se opět na scénáři k pokračování podílela. Tvůrkyně však vždy odmítla. (..Lucas..)
  • Tim Meadows jako ředitel Duvall byl jediný, který si zahrál v obou dílech filmové série. (Verunka1995)