Vítejte na Planetě YÓ!   Budeme se potkávat na zatím zcela neznámé planetě, schované kdesi mezi hvězdokupami a temnými mlhovinami... Málokdo by čekal, že ve vesmíru, mezi vlasaticemi, černými dírami, asteroidy, planetoidy a dalšími kosmickými objekty existuje velmi útulné místo, kde žije přátelský mimozemšťan se záhadným jménem Tý-Yó. A že na návštěvu za ním létají naši moderátoři Honza Cina a Maruška Doležalová a také mnoho zajímavých hostů. Proč? No protože odtud mohou pro vás nerušeně vysílat spoustu zajímavých věcí - animované i hrané seriály, pohádky, soutěže a také plno informací o světě, na který se odtud - z hloubi vesmíru, můžeme podívat pěkně s nadhledem! (oficiálny text distribútora)

LiVentura

Nevím, zda-li mi přísluší coby dospělému hodnotit tento dětský program, ale coby člověk obklopený mnoha rodiči a jejich dětmi soudím, že tato doba již dětem nenabízí daleko takové kvality, jako ta stará nám... Inu, komerce je všude i sem vlezla a znehodnotila program, zúčastnění se snaží, ale koho by tohle bavilo...? :-( ()

waits

Vůbec nechápu, proč do pásma více či méně vkusných seriálů ČT vkládá bezduché plácání teenagera (ů), za kterými poskakuje odpudivá animovaná figura, jen o chlup méně sympatická než onen skřet z Alzy. A to jsem neviděl často diskutovaný díl, ve kterém moderátor dětem sdělil k migrační krizi toto „Kdybychom těm uprchlíkům řekli ne, tak nebudeme o nic lepší, než ty slizké potvory z planety Ne.“ A to se mi, soudruzi z programu Yo, už nelíbí vůbec. ()

EasternJoe odpad!

Domníval jsem se, že ČT už hlouběji klesnout nemůže. Opět jsem se spletl. A nemyslím tenhle pořad obecně, myslím díl "o utečencích z planety Ne" (viz youtube). Vstát normalizační cenzoři z hrobu, došlo by jim, že v porovnání s ČT byli jen břídilové. Česká televize klesla na úroveň normalizační televize a zneužívá děti k politickým cílům. ()

honajz odpad!

Viděl jsem to sice jen párkrát, ale Saša, pardon, ctěná autorka a držitelka Magnesie Litery a hvězda reklam na ČSOB, Maruška "jeden xicht" Doležalová, tady působila podobně jako pionýrky, když uváděly Pionýrskou vlaštovku, i když musím přiznat, že ta pionýrka s vadou sanice a výslovnosti mi byla sympatičtější. Taky je to agitka, a to multikulti, vnucovaná dětem bez kouska studu podobně jako dříve a kdysi komunistické ideologie, ale ono to od sebe nemá tak daleko, že? ()

orkadimenza

Dvě hvězdy dávám za snahu obměnit nějaký pořad pro děti, a taky za to, že když jsem tam byl na natáčení (za Zlatý oříšek), tak všichni byli milí, natáčení probíhalo hladce, a celkově panovala pohodová atmosféra. Jinak bych asi neměl moc co vyzdvihnout- pohádky by šly určitě vybírat lépe...a taky se pokusím zapomenout na vymývání mozků s uprchlíky, to bych šel ještě níž! Raději nesleduji pravidelně, to bych se dozvěděl víc takových "zajímavých" věcí. ()