Pravidla milostného provozu

• USA Traffic Light
USA, 2011, 4 h 40 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvorcovia:

Bob Fisher

Hudba:

Jim Murphy

David Denman, Nelson Franklin, Kris Marshall, Liza Lapira, Aya Cash, Janina Gavankar, Kathryn Hahn, Paul Ganus, Mercedes Mason, Rob Huebel, Adam Devine (viac)

Komedie o trojici dlouholetých kamarádů, kteří se stále přesvědčují, že jsou přátelství a milostné vztahy kořením života.  Komediální seriál Pravidla milostného provozu se věnuje osudům tří nejlepších kamarádů Mika, Ethana a Adama. Poznali se na vysoké, v současné době je jim přes třicet, a i když mají stejné zájmy, jejich životy jsou naprosto odlišné. Ethan je věčně nezadaný, ale rád se zamilovává. Jen mu to obvykle vydrží maximálně tři týdny. Je šarmantní a zoufale si střeží nezávislost. Jak však pomalu stárne, zjišťuje, že se počet žen svolných k letmým vztahům prudce snižuje. Ještě že má Carla, svého milovaného buldoka. Adam zrovna začal žít s přítelkyní Callie a rychle poznává, jak propastný je rozdíl mezi občasným přespáním a společnou domácností. Oba se učí dělat kompromisy. Právník Mike má manželku a malého syna. Chce být dokonalým otcem rodiny, rád by si ale také udržel trochu vlastního prostoru. Často skončí sám v autě, pouští si akční filmy a manželce Lise tvrdí, že uvízl v zácpě. Naštěstí mu rozumí a nedá na sobě znát, že o tom ví. Všichni se snaží vybalancovat své vztahy s touhou po svobodě. Což není nikdy snadné...
Značná část děje se odehrává v autech. Postavy si volají a až příliš často narážejí na dopravní policistku, která je neváhá poučovat. Semafor je symbolem stavu jejich vztahů – Ethan má zelenou, Adam už oranžovou a Mike skončil na červené. (oficiálny text distribútora)

Big Bear

Dnes jsem brzy ráno úplně náhododu v TV zahlédl úvod tohoto seriálu. Hned v prvních minutách mi to přišlo velmi vtipné a opravdu ze života. Dokoukal jsem první díl - jako malinu a další a další... ! A po dlouhé době jsem se u komediálního seriálu od srdce zasmál! A když se zrovna nebudete smát, uvědomíte si, že ¨vám úsměv pohrává na tváři prakticky neustále. Tohle je ze života. Určitě se zaměřím i zbytek dílů co mi unikly! * * * ()

Tom_Lachtan

Seriál, který kdosi drze zařízl po pár epizodách a nedal tak vyniknout obrovskému potenciálu, kterej je ukrytej hlavně v postavách a jejich hercích (teď mluvím o mužské části skvadry), protože prostě věřím, že takový chlapy existujou a nejsou jen karikatury určitejch archetipů, jako je tomu pravidlem u ostatních sitcomů, navíc je děj rozhodně nepitomý... Takže.. Když o tom tak přemejšlim .... Proč ste to vy pazdráti zrušili takhle brzo?! ()

Her0.89

Možná je takových seriálů plno, ale já vždycky říkal, že na seriálu je nejdůležitější, jak vám jsou herci sympatičtí a jak si je oblíbíte. A tady jsem si oblíbil každou postavu, takže palec nahoru. Doporučuji už jen pro ty nenucené vtipy. ()

L_A_D_A_S

Potřeboval jsem nějaký seriál na oddych mezi všemi Breaking Bady, a spol. Když jsem zahlédl jeden díl tohoto seriálu na Primě, přimělo mi to až k tomu že jsem zhlédl všechny díly, je jich jen 13 tak to tak těžké neni:) Sympatičtí hrdinové, skvělé gagy i problémy hrdinů, většinu z nich sice už člověk někde viděl ale je to rozhodně lepší průměr! ()

BluT

Tenhle seriál se docela poved. Čerpá sice z profláklých situací, ale dokáže je podat nově a neokoukaně. Navíc hlavní postavy jsou všechny celkem sympatický, takže bych tady viděl docela slušnej potenciál do budoucna. 70% ()

Martin_W

Zhlédnuto všech 13 epizod. Traffic Light je senzační seriál, takový Modern Family v chlapské verzi, ale i přesto svým způsobem odlišný od seriálů jiných. Zajímavé postavy, vynikající herci a svěží humor. Veliká škoda, že se seriálu nedostalo více epizod. Nejoblíbenější postavy: Mike, Lisa, Eathan. Velké díky Primě Cool za objevení seriálu. 68% ()

Lachvos

Jeden z mnoha, jeden z mnoha...Jinými slovy ničím vyjímečnější, ničím originálnější, ničím vystupující z řady. A že je ta řada setsakra dlouhá, vždyť dnes to zkouší každý protagonista s každým přihlouplým námětem do seriálů, ptž nikdy nevíte, čeho se diváci chytí, tomu jsem byl svědkem už tolikrát. Ne vysloveně špatný, ale znám lepší, dost a o dost :) ()

Olík

Trojice životních přátel s rozdílným přístupem k ženám a s tím spojených vztahů (manžel & otec, přítel & spolubydlící, lovec & lovec) a jejich s přimhouřením jednoho oka do reálného života převeditelná a na jejich vlastní kůži znázorněná „pravidla milostného provozu“. Jak jsem psal o přimhouření jednoho oka, tak mne prosím poslechněte na slovo a hlavně nezavírejte oči obě, jinak se díky nulové snaze tvůrců vystoupit z dlouhé řady současných produktů ztratíte v tuctovosti a těžko budete hledat cestu zpět. Traffic Light je určitě příjemnou podívanou s dobře zvolenými herci a několika světlými (místy až zářivými) momenty, zároveň však nijak nevyčnívá a svou šedivou průměrností se jeho možnosti zařazení mezi klasiky žánru rovnají nule. ()

Mort09

Seriál jde shrnout větou: „Tohle už tu bylo.“. Pravidla milostného provozu se snaží tvářit rádoby originálně, ale jsou jen další vztahovkou s celkem sympatickými hrdiny, přičemž jediná zvláštnost je, že se to z části odehrává v autech. Což je dost málo 50%. ()

HonzaZ84 odpad!

Debilní série která se snaží utvrzovat lidi v tom že chovat se jako prolhanej zmrd, podle rad z ženskejch časopisů a celkem bezostyšně manipulovat lidi vám nejbližší je vlastně v pořádku - ba co víc Je to vlastně frajeřina a umění který je potřeba pilovat a ještě těma moudrama oblažovat svý kamarády. Zatimco říct na rovinu co chcete už asi neni v kurzu. Třeba improvizovana kopaná židů s páskou přes oči někde na dvorku v Auschwitzu pod palbou vysmatejch esesaku by možná v určitým rozpoložení mohla bejt vtipná a úsměvná ale tak nějak tušíte že to neni košer. Stejně jako se smát postiženejm lidem, parkovat na invalidech a krást v hospodě sklo. Stejně jako tahle kravina. Závěr je takovej že ač se tam najdou vtipný momenty, tak celkovej fakt že to je óda na dnešní povrchní dobu plnou přetvářky a oslavy lhaní to definitvně potápí. Nejsem Mirek Dušín ale zmrd taky ne. ()