Tři kamarádi - Jeff, Mike a Greg, žijí ve městě, kde vypukla nákaza, která mění lidi na zombies. Pro přežití a zachránu svých přátel musí použít své zkušenosti, které nabyli hraním her. (zahubicku)

yaromir

Po všech těch 28 Days Later, 28 Weeks Later, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Diary of the Dead, Land of the Dead, Dead set, Walking dead, I Am Legend (+ Lesním duchovi :D) a samozřejmě mnoha počítačových hrách jako Left4Dead nebo zrovna DeadRising (a dalších, které si nepamatuju) jsem si říkal - JAKÉ BY TO BYLO, KDYBY SE TOHLE FAKT STALO?! Tak už jsem to konečně zjistil... Naprosto, jasně, bezkonkurenčně, prostě bez debat *****. PS: Kalhoty jsem si ve škole zatím neposral (ale někdy moc nechybělo). ()

Bob14

Ten seriál se velmi líbi protože je zde parta nerdů kteří hrajou videohry a v tom začne zombie apokalipsa a oni jsou schopný si zní dělat srandu a užívat si to. I když seriál není hvězdné obsazen na zábavnosti mu to neubírá. I když má jeden díl asi okolo 7 minut tak se za těch 7 minut dobře zasmějete. ()

DaUr

Po Troopers můj nejoblíbenější web-seriál. Na amatérskou tvorbu skvělá výprava, spousta odkazů na zombie filmy a narážky na vše možné, od Evil Dead až po Inception. Kombinace komedie a hororu funguje překvapivě dobře, vtipných momentů je nespočet (pošlete zombie na tři nerdy, a máte téměř jistotu že se pobavíte) a ty děsivější celkem zapůsobí na nervy. Ne moc, ale zapůsobí, a celek tedy tvoří sympatickou podívanou, na jejíž další pokračování se dosti těším. Edit: Druhá série bohužel kvalitativně velmi poklesla. ()

philip.j.fry

1.Série:Jeden z nejpovedenějších webseriálů posledních let se rozjíždí pomalu(hodně pomalu),ale slibně.Na to že je to fanouškovský koncept, nevypadá o nic víc hůř než některé profesionální zombie seriály.Kupodivu taky fungují vztahy mezi postavami, které jsou víc než uvěřitelné a humor by se dal nabírat lopatou.A posledních pět minut série je vážně boží. 2.Série:Rozvleklejší,o něco nudnější a míň zombie humoru.A ten konec,to bylo co?To byl hnus.Ale taky víceméné povedené,Takže za čtyři.Boss fight! ()

sulimo

Myslim, že je na čase, abych začala hrát videohry, páč se to může jednou hodit, až třeba zjistim, že useknout hlavu chodící mrtvole není přes ty kosti a šlachy zas taková prča, trocha tréninku tedy zjevně neuškodí. Navíc se na to bezvadně balí holky, no v mém případě budu doufat, že i kluci. I když jsou ty díly strašně krátký, psina je to mimořádná, a o to šlo, na mě to působí jako výběr toho nejlepšího z nejlepšího z nejlepších zombie komedií, bez zbytečných keců a postav, kde je v hlavní roli právě ona zábava. ()

• Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)
  • Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)