Mladí šialenci Ashton Kutcher a Seann William Scott hľadajú zaparkované auto s darčekmi pre svoje priateľky. Po divokom žúre a prebdenej noci, vybavení len hmlistými spomienkami na včerajší deň, sa im však na bláznivej ceste mestom veľmi nedarí...
Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Na púti za „strateným“ vozidlom sa stretajú s rozličnými typmi ľudských indivíduí, počnúc ich nahnevanými priateľkami, ktorým zničili dom, cez zúrivý pouličný gang, transsexuálneho striptéra hľadajúceho u nich kufrík s ukradnutými peniazmi, až po skupinu mimozemšťanov... (TV JOJ)

ChewieDC odpad!

Teenagerské komedie mám rád. A to docela hodně. Ale co bylo tohle? Zasmál jsem se pouze jednou a to navíc z donucení. Nebylo to vtipné, bylo to děsně trapné a kvůli tomuhle filmu bych se klidně naučil Seana Williama Scotta nenávidět. Dějová linka s postupným odhalováním pravdy co se dělo minulou noc by mohla být zajímavá, kdyby ony události dávaly alespoň nějaký smysl a nezvrhly se do absurdní frašky. Herecké výkony byly to nejtrapnější, co lze ve filmu vidět. Tenhle film je prostě typickým příkladem "odpadu!". ()

ajuska odpad!

Myslela jsem s, že to bude další z těch teenagerovskejch komedií, který sice nejsou žádným skvostem, ale když není zrovna co dělat, tak celkem pobaví. To jsem se opravdu hodně spletla. Z Hele, vole, kde mám káru? se vyklubala neskutečně trapná fraška na téma: jak jsme se děsně ožrali a nepamatujeme si, kde máme "káru" ani to, že jsme zničili dům, schovávali kradený prachy od transsexuální striptérky a potkali podivnou sektu a mimozemšťany. Měla jsem co dělat, abych vůbec vydržela do konce, protože koukat hodinu a půl na dva úplný idioty, kteří se buď přiblble tlemí nebo přiblbe zírají, je celkem náročný. Navíc všechny scény, které by snad měly jistý potenciál vtipnosti jsou pohřbený tím, že jsou hrozně prodlužovaný a natahovaný, takže původní vtip je doveden do naprosté trapnosti. A pes, co kouří dýmku? Tohle vážně není můj šálek kávy. ()

dobytek

Je to strašná hovadina s dementnim scénářem, ale nějak nemam potřebu si vytvářet image intelektuála, jako hromada ostatních, takže se klidně přiznám, že jsem se u toho smál skoro celou dobu. Jinak ten film je ideální podívaná, když má člověk v krvi zvýšenou hladinu alkoholu a neni momentálně ve stavu sledovat něco, u čeho se musí používat mozek. Když nám dáte převaděč spojitosti, tak vám poskytneme orální rozkoš. ()

Plangi odpad!

Dva pokusy o zhlédnutí u mne skončily vypnutím cca po 20 -30 minutách. Americké "komedie" pro náctileté, odstartované Prcičkami se dají celkem zkousnout, i když se jedná ve většině případů o debility pro jednorázové pobavení. V tomto případě jsem se nezasmál ani jedinkrát za těch pár minut a pomalu jsem dostával tik, jak mě nebetyčně štvalo, co to tam ti dva předvádějí. Takže hodnocení patří první třetině filmu, s tím, že ani nedoufám, že to ve zbytku filmu bylo lepší. ()

JohnMiller

Stupídny americký humor nie je mojou šálkou kávy. Myslel som že to bude niečo podobné ako film Hanghover no až na pár momentov som sa mýlil. Mysteriózne scifi ? ale kde iba tínedžerská komédia ktoré neznášam avšak musím uznať že výber hercov teda nebol zlý a niektoré scény boli tak absurdné že ma bavili. Keď si takto v hlave premietam film najviac ma zarazil začiatok že vraj " Podľa skutočných udalostí !!! to určite ! ()

• Jeden ze strážců převaděče spojitosti mluví tvrdou norskou angličtinou. Jedná se o nářečí z oblasti Trondheimu. (Cheeker)
  • Ve filmu říká Mark (Andy Dick) Jessemu (Ashton Kutcher) a Chesterovi (Seann William Scott) ať mu napíši na jeho webovou stránku www.freakincage.com (přeloženo jako www.magorvkleci.com). Stránka byla v době vzniku funkční a byla na ní fotka Marka v kleci. Nyní už není v provozu. (Pumiiix)