Příběh bývalého vojáka Edwarda Younga, který bude muset několik let po konci občanské války čelit nebezpečí daleko horšímu, než byli nepřátelští vojáci ve válce. Poté, co vinou záhadné epidemie ztratí svou manželku i syna, se vydá na dlouhou cestu, na níž bude pátrat jak po příčinách záhadných problémů, tak po novém smyslu života. (ČSFD)

playboxguest

Z toho, co ze začátku vypadalo na originálně pojatý zombie horůrek, se asi po dvaceti minutách vyklubala zhovadilost céčkovější, než Dead and the damned, což byl kousek minimálně o třídu koukatelnější, přitom taky chujovina. Ale alespoň to byla chujovina dokoukatelná, narozdíl od tohohle případu, kdy jsem měla problém dožít se titulků, kór když se to táhlo víc jak mdlý zombík bez končetin. Přežito 80 minut. ()

bourec

Opravdu děsná sráčovina.Hlavní postavě ubyde ve filmu minimálně půl hodina klasickýho hraní,protože asi takovou dobu řve jak pojebanec.A seru mu na to,že mu rozkousali celou famílii.Dalších půl hodiny buď blbě kecá,nebo poslouchá nějaký přechytralý kydy..Ten film je zcela jednoznačně hlavně pro nudumilující jedince,protože jiný označení si nezaslouží.10%. ()

korbitch22

Dobrých zombie filmů bych napočítal na prstech jedné Simpsonovské ruky.Pseudopsychologický, nesnesitelně otravný žvást, plný neskutečně imbecilních a zdlouhavých scén, kdy hlavní hrdina křičí, pláče, chce se zastřelit nenabitou pistolí, něco si píše, zase fňuká, potká pár lidí, kteří umřou v přesném pořadí jaké si tipnete ( zase sem bůh ) zase si něco píše, zase fňuká, potká kundičku, už nefňuká a zase si něco píše.Předvídatelný a klišovitý scénář, stupidní pointa a zombie pomalejší než Rimmerova reakce na diskotéce.Otravné cvičení jednoho vysoce dosebe zahleděného a co je horší, netalentovaného režiséra.1 mizerný bod za vynikající hudbu a pár zajímavých záběrů, jinak děsná píčovina, úplně stejně nudně psychologicky žvatlající jako předloňský The Dead.15% ()

Dexter1

Zombie westerny sú podľa mňa celkom slušným nápadom. Momentálne je ich viac ako obvykle, no nie je to nič nové. Exit Humanity sa rozbieha ako slušný akčný zombie masaker. Bývalý vojak z občianskej vojny je zdecimovaný zo straty svojej rodiny. Ako putuje lesom a prírodou musí odrážať neustále útoky zombiekov. O akciu a ani nejaké tie lakačky nie je núdza. Po zhruba 20 minútach sa koncept celého film zmení. Dej sa spomalí, rozprávač začne príbeh podávať lyrickejšie a časté zobrazovanie akčných sekvencií animovanou formou nie je vôbec na škodu. Príbeh sa začne čoraz viac sústrediť na psychológiu hlavnej postavy, ktorá sa snaží zachovať si posledné črepiny ľudskosti. Na béčkový počin je to natočené viac ako dobre a herci podávajú na výšku svojho platu viac ako obstojné výkony. Gore v tomto kúsku absentuje a masky zombiekov sú urobené zrejme len aby sa nepovedalo. Našťastie tieto "nedokonalosti" plne nahrádza príbeh a taký celkový dojem z filmu. Kto má na zombie flikoch rád, keď sa tvorcovia snažia poukazovať na beštie v nás, tak si príde na svoje. ()

Ouwen

Zpočátku jsem se obával, pač se to neodehrává v moderní době. To však nevadí. I když tu akce moc není, ta mne bavila a její part není až tak podstatný, sem tam padne pár výstřelů a konec se trošku rozjede. Herecké obsazení a samotné postavy jsou úplně fantastické, navíc zpracování příběhu působí docela originálně, člověk se aj dozví, jak vznikla ta nákaza. Jenom konec bych trošku dotáhl, jinak jsem se nenudil, působí to zajímavě a je to napínavé a perfektně zpracované. Pecka, 10/10 ()