Tři lidé beznadějně uvíznou v chatce uprostřed hlubokých lesů. Každý z nich směřoval jinam a každý se tu objevil z jiného důvodu. Nedostatek jídla a vody je nutí jednat. Postupně ale zjišťují, že něco není v pořádku. Zvláštní sny jim ukazují cosi z jejich života a přes vzájemnou odlišnost nakonec zjistí, že toho mají společného víc, než je na první pohled zřejmé. (Teabag)

Hrabka

Určitě to má povedenou mystery atmosféru a dobré zvraty, ale i přesto, že v tomto žánru je možná ledasco, tak mi ten příběh přišel jako až moc velká šílenost. A i když to má opravdu povedený a nečekaný momenty, tak to místy může působit i trochu utahaně. Pro fandy mystery (hororů) je to ale víceméně povinnost a takové příjemné a nenápadné zpestření ve vodách tohoto mnou velmi oblíbeného žánru. 60% ()

Frajer42

Mně se to docela zamlouvalo. Tajemno a neznámo, zajímavá pointa, i když se musím pochlubit, že jsem ji prokoukl mnohem dříve, protože jsem zřejmě geniální a vůbec se za to nestydím. Trošičku mě zklamalo, že film nemá s hororem společného vůbec nic a já bohužel horor očekával. Jedná se opravdu o čistě mysteriózní drámko, ale já musím uznat, že o docela vydařené a na této rovině film určitě funguje. Jistá orginalita zde určitě je. Vůbec se nebojím napálit takové 3*, protože sem zkrátka patří. Nízký rozpočet jsem neshledal problémem a zřejmě by film až o tolik nevylepšil. ()

honajz

Objektivně je to jen na čtyři hvězdy, protože některé scény jsou zbytečně zdlouhavé a protahované a natahované, ale když vidím to podhodnocení tady... Už dlouho jsem neviděl chytrou sci-fi, ve které si autoři vystačí vlastně jen se čtyřmi postavami, protože je docela problém vymyslet něco, co bude držet pohromadě, v napětí a kdy odhalení myšlenky člověka zaskočí a řekne si, a jo vlastně. Se synem máme tyhle filmy rádi, chytře vystavěné, kdy si divák musí sám skládat střípky informací, které autoři poskytnou přesně tak odváženě, jak je potřeba. Každému doporučuji, aby si před filmem o něm nic nečetl, protože tohle je film, který stojí a padá s tím postupným odhalováním a pointou (trezor!). A přitom k tomu napětí stačí fakt čtyři lidi a jedna chata v lesích. Logicky promyšlené, se skvělým, byť jen naznačeným, mystickým přesahem s tím krámkem a trezorem. Jinak, jestli POMO nepochopil, podle jeho komentáře, proč se to vlastně všechno dělo, tak je pablb. ()

kaylin

I když mi místy přišlo, že je to odhalování souvislostí trochu křečovité, musím jinak uznat, že se mi snímek docela líbil a byl jsem zvědavý na to, jak se to celé vyvine. Herecky je to dobře obsazené a všichni mladí herci dělají, co mohou. Anonymní, uzavřený prostor tomu ještě přidává velmi dobrou atmosféru. ()

misterz

Originálny, zaujímavý námet. Sejf, ktorý človeku dokáže zariadiť možnosť vysporiadať sa so životom, ale len v prípade, že má na to žalúdok. Myslím, že filmu veľmi neprospelo, keď mu nejaký filmový "mudrc" pridelil nálepku horor, pritom to horor nie je ani omylom. Logicky to priláka kopec hororových fanúšikov, ktorí sú potom sklamaní, že nedostali klasickú vyvražďovačku a krv bola preliata iba minimálne, raz a úplne bežným spôsobom. A na druhú stranu to odláka ľudí, čo nemajú horory radi. Od toho sa potom aj odvíja ich hodnotenie a podľa mňa totálne nezaslúžene. Dej ma vtiahol hneď od začiatku ani neviem ako a vzbudil moju zvedavosť, ktorá bola poháňaná pocitom tajomna a slušnej atmosféry. A som veľmi rád, že som sa na konci nedočkal žiadneho sklamania. Všetky čriepky deja sa poskladali do nádhernej skladačky a logickým spôsobom. Takto si predstavujem čistokrvnú mysterióznu drámu. A aby som nezabudol, kamera jedna báseň. 85/100 ()

• Keď Jody (Sara Paxton) ukázala etiketu značky výrobcu svojej vesty spolu s peniazmi, aby ukázala, z ktorého roku pochádza, na oboch bol rok 1984. O chvíľu neskôr však tvrdí, že pochádza z roku 1985. (misterz)