Dokument který se snaží nastínit konspirační teorie globálního měřítka. Foster Gumble je jedním z autorů a zároveň průvodce celého filmu, kde předkládá své teorie, které následně obhajuje pomocí svých tvrzení. Do hledáčku si bere především alternativní zdroj energie, UFO, finanční systém, a ty kteří vládnou zemi.
Na webových stránkách "http:www.thrivemovement.com" se dá dozvědět nejen více o daných teorích, ale i o tom jak může k lepšímu světu přispět každý z nás. (Expertt)

honajz

Přes svoji stopáž a jistou rozvleklost vlastně film neřekl nic víc, než co zjistíte u různých podobných konspiračních videí na YouTube. Jak to s těmi kruhy v obilí, tak rozbory současné ekonomiky, že moc patří jen úzké skupince nejbohatších. Zde vše v jednom, ale přesto nic navíc. (Tedy kromě těch mnohostěnů, ale tam třeba tvorba mnohostěnu z I-Ťing mi přišla hodně násilná.) ()

S.Quentin QUALE

Ne příliš originální, ale docela povedený konspirační dokument o poměrech na té naší Zemi. Dokument je dost dobře srovnatelný například s druhým Zeitgeistem, který poráží díky poutavému začátku s T(h)orem a taky díky smířlivější vizi budoucnosti. Jádro problému je pořád stejné - peněžní multiplikátor, FED, zde se taky hodně útočí na Rockefellera s Morganem. Film je zbytečně dlouhý, ale v rámci žánru a tématiky to na slabší 4* je. 75% ()

teutates odpad!

To za co Einstein dostal nobelovku, tenhle děda viděl v 10. letech v busu na cestě do školy, jo a nejenom viděl, no dokonce vnitřně cítil. Já v jeho letech tahal kačera, ale to je jiné story. Každopádně tzv. torus pojí vše + všechny ostatní dnešní konspirace do jednoho děda sváže a jebne do jedné garáže. Nechtěl sem dávat odpad, no s odstupem času při vzpomínce na deduška jak čmára rukama do prázdná a já mněl možnost vidět ty vizuální orgie a poslouchat ty jeho nahulený keci, ach jo... ()

Expertt

První hodina je založena na hodně teorie, těžko říct jestli jde o pravdu, část pravdy nebo paranoidní hledání pravdy. Druhá hodina už je trochu zajímavější, jsou zde schématické návrhy jak by tyhle teorie mohly vypadat. Na druhou stranu jsou zde popisovány i události, které zná téměř každý a o kterých si spousta lidí myslí, že média možná ani sami nevědí co se v některých, ale zásadních údálsotech stalo. Možná trochu kýčovité prostředí ve kterém nás autor provází skrz dukumentem, každopádně tady jde hlavně o náplň a né o "menu". ()

elishia odpad!

to je ale zase volovina... vic jak 20minut jsem u toho opravdu nevydrzela... takove dokumenty by meli zakazat, to nema se slovem veda absolutne nic spolecneho a jenom to mystifikuje lidi... a mimochodem samotne filmove zpracovani tohoto 'dokumentu' je taky otresne... torus vladne vsemu. torus nas vsechny spasi. pomni abys v jediny torus veril. ()

• Po stránce vizuálních efektů se na dokumentu podílelo Liquidbuddha studios - Vizionářské efekty pro vědomou evoluci. Animační a vizualizační studio soustředující se na převádění vědeckých, esoterických a duchovních konceptů do přesvědčivých, vysokých kvalit pro film, web nebo vysílání. (Happyyz)