Na Cenu Akademie® nominovaný scenárista Stuart Blumberg (Děcka jsou v pohodě, 2010) uvádí svůj režijní debut plný ostrého vtipu a dojemných momentů. Mark Ruffalo, držitel Oscara® Tim Robbins a Josh Gad (muzikál "The Book of Mormon") vévodí hvězdnému obsazení fi lmu o třech mužích, které spojuje na první pohled neviditelná, o to ale nepříjemnější diagnóza – závislost na sexu. (Bontonfilm)

kaylin

Stalo se mi to několikrát během sledování filmu, že byla scéna useknuta ve chvíli, kdy by mohlo být celkem zajímavé, jak by to pokračovalo a hlavně jak by to herci zvládli. A oni by to zvládli skvěle, protože tohle jsou všechno výborní herci. Jak je někde Mark Ruffalo, jsem si jistý, že mě to bude bavit. Navíc sexuální závislost je téma, které mě samotného zajímá a poslední dobou je toho docela dost (z posledních dnů mě napadá "Don Jon"). Některé scény výborné, jako celek je to celkem průměrné drama, kterému chybí jen málo, aby se stalo výborným, stejně jako špatným. Škoda závěr, který vyznívá až trochu moc do ztracena. ()

Tommassi3

"Jo, mám falešný kozy, protože se mě moje pravý kozy snažily zabít.." - "Takže jsi vyhrála jen o prsa, viď ?!" ;) Neskutečně dobře napsané, Blumberg však bohužel není dobrý režisér, i odehrané.. Pro mě celkově velmi osobní téma s netypickým, leč okouzlujícím, humorem, navíc s třešničkou Pink navrch.. ()

BMW12

Film o sexuální závislosti. Sledujeme příběh tří mužů, kteří mají stejnou závislost a vidíme, jak se s tím vypořádávají. Někomu tento film může přijít trochu nudný, protože plyne trošku pomaleji, ale mě osobně se to právě líbilo, příběh se hezky krásně pomalinku vyvíjel. A navíc je tam spousta vtipných momentů. Teda nezasmějete se jako u čisté komedie, ale je zde dostatek vtipných situací. ()

Jara.Cimrman.jr

Nejsem závislý na sexu, možná sex je trochu závislý na mně, ale to je jeho problém. Já si jen vyhlídnu ženskou, unesu ji, svážu, osouložím a ... no to je jedno. Jsem zkrátka v pohodě, ale tito lidé mají skutečné problémy a to mi k filmovému odpočinku nepřispívá. Ještěže v USA mají ty terapie, kde se mohou vykecat z jakéhokoli nesmyslu a ještě jim za to všichni zatleskají. Já tedy netleskám, protože mě moc nebavil ten žloutenkový mentor, ani ten dceru osahávající mentor a tak pozitivně hodnotím pouze Cvaldu s Kérkou, se kterýma byla alespoň trocha srandy. ()

emma53

Velmi těžko hodnotitelný film s tématem, který není až tak proklamován. Kdo to nezažil, nemůže soudit ty, kteří si tím peklem prochází. Před xxx lety jsem jednoho takového člověka poznala a bylo mně ho hrozně líto a rozhodně mi to nepřišlo k smíchu. Také s tím chodil na psychoterapii Je to vážně utrpení. Tady se to tvůrci snažili tak nějak polidštit a předložit s mírnou nadsázkou. Osobně si myslím, že bylo velmi dobře, že tam bylo víc variant a tak to divákovi víc zpřístupnit, ale nedivím se sinusoidovému hodnocení. Kdo se s tím nikdy nesetkal, neví............. ()