Blanka Matragi 2012

Réžia:

Igor Chaun

Účinkujú:

Blanka Matragi

Energická a kreativní modní návrhářka a akademická malířka Blanka Matragi, která získala v roce 2003 titul Významná česká žena, slaví v roce 2012 30 let své tvorby od založení svého módního salonu Blanka - Haute Couture v Bejrútu, kde od roku 1980 žije. Právě tam se jí podařilo uspět v mezinárodní konkurenci, v oděvní tvorbě v oblasti užitého a průmyslového designu. K jejím zákazníkům patří mimo jiné i vládnoucí královské rodiny z oblasti Perského zálivu, manželky politiků, diplomatů a také významné umělecké a podnikatelské osobnosti u nás i v zahraničí. Česká televize odvysílá záznam její přehlídky z Obecního domu v Praze ze dne 5. října 2011. (oficiálny text distribútora)

igi B.

Zběsilý televizní sestřih formou jalové a obsahem kýčovité módní šou s mixem vývaru asi nejpitomější možné podbízivé kvazitrendy muziky, kterýžto jako pořad d.m.s.n. každopádně nemá co dělat v produkci a na programu >veřejnoprávní< televize. Kdo jsou pak ty (cituji zde z obsahu coby "oficiálního textu distributora") "mimo jiné i vládnoucí královské rodiny z oblasti Perského zálivu, manželky politiků, diplomatů a také významné umělecké a podnikatelské osobnosti u nás i v zahraničí" řešit nehodlám, lze však předpokládat, že zejména v našich >lesech, vodách a žumpě< a podobných kruzích kleptokratických (takzvaných) >elit< to budou víceméně takové ty paničky coby parazitní entity, nadojené tokem erárních peněz, producírující se pak za další erární šekely v dobách >reforem, úspor a státní zlodějiny< na akcích podobné >kakadence< , že... °-[.. . . . Jedna hvězda tedy jen za ty šatičky, ona samotná >módes róbes< je i přes všechen ten >gyč< věčná a v principu nemůže za nic. Jen ta načančaně upocená šmíra zde prezentovaná "televizí veřejné služby" (...zase jednou mohutné sic!) čpí až na hony ven z obrazovky. Howgh. - - - - - (Poprvé a naposledy sledováno /ryze ze studijních důvodů/ 12.4.2012 na >vyblaněném prostoru< , hodnocení 2., komentář zde se znechucením jako první - 12.4.2012) ()

Marze

Půlhodinový přenos z módní přehlídky. Na takovou bych se někdy rád podíval. Všechny modely jsou určeny na plesovou sezonu a dělají ty hezké holky staršími. Některé na mě působily přímo asexuálně, jiné se mi velmi líbili.Doprovodná hudba příšerná. ()