ricci.s odpad!

Najviac zo všetkého tentokrát ľutujem svoj starý počítač. Dávam mu teda niekedy poriadne zabrať, a tentokrát som prekvapený, že to tornádo vôbec vydržal. Naďalej ostávam v nemom úžase, že sa niečo takéto vôbec môže pokladať za FILM. Ak by som mal popísať akýkoľvek aspekt tohoto "niečoho", obral by som sa o pár rokov života. Len tak ďalej. ()

George Stobbart

Za málo peňazí málo muziky, resp. v tomto prípade skôr žiadna. Rodinka si žije na farme v prírode, začnú pozorovať podivné úmrtia zvierat a onedlho niečo ohrozuje aj ľudí. Zistia, že sa tu objavila smrteľná baktéria, proti ktorej skúša nájsť protilátku miestna indiánka. Hlavnou záhadou však ostáva otázka; kto alebo čo im vlastne usiluje o život? Divákovi je z malých záberov (a z názvu filmu) jasné, že to bude niečo podivné, v smiešnej maske, s čím si tvorcovia veľa práce nedali, ako vlastne s ničím v tomto filme. A obsadenie komediálneho Larry Joe Campbella do hlavnej, vážnej úlohy bol podľa mňa úplný krok vedľa. Možno keby si zvážili svoje možnosti a urobili z toho radšej odľahčenú monster paródiu, mohlo to byť aspoň zábavné, takto je to bohužiaľ nijaké. ()