George Stobbart

Za málo peňazí málo muziky, resp. v tomto prípade skôr žiadna. Rodinka si žije na farme v prírode, začnú pozorovať podivné úmrtia zvierat a onedlho niečo ohrozuje aj ľudí. Zistia, že sa tu objavila smrteľná baktéria, proti ktorej skúša nájsť protilátku miestna indiánka. Hlavnou záhadou však ostáva otázka; kto alebo čo im vlastne usiluje o život? Divákovi je z malých záberov (a z názvu filmu) jasné, že to bude niečo podivné, v smiešnej maske, s čím si tvorcovia veľa práce nedali, ako vlastne s ničím v tomto filme. A obsadenie komediálneho Larry Joe Campbella do hlavnej, vážnej úlohy bol podľa mňa úplný krok vedľa. Možno keby si zvážili svoje možnosti a urobili z toho radšej odľahčenú monster paródiu, mohlo to byť aspoň zábavné, takto je to bohužiaľ nijaké. ()

ricci.s odpad!

Najviac zo všetkého tentokrát ľutujem svoj starý počítač. Dávam mu teda niekedy poriadne zabrať, a tentokrát som prekvapený, že to tornádo vôbec vydržal. Naďalej ostávam v nemom úžase, že sa niečo takéto vôbec môže pokladať za FILM. Ak by som mal popísať akýkoľvek aspekt tohoto "niečoho", obral by som sa o pár rokov života. Len tak ďalej. ()