Zatímco Hank vede pátrání po Clarkovi, Navarrová a Danversová dostanou tip na dalšího bývalého zaměstnance Tsalalu. (HBO Max)

rime odpad!

Bohužel tohle nepůjde vyléčit jinak než ignorací. Pokud dostávají prostor neschopní, tak vzhledem k tomu, že i dřív to bylo s americkou produkcí velmi vachrlaté a ti skvělí jen horko těžko vyvažovali průměr, tak dnes to v praxi znamená drsnej odpad, který je vám předkládán na podnose jako něco přínosného, ale ve skutečnosti ty duše , který se za tím skrývají jsou celé nahé a není to pěkný pohled. ()

CAR0DEJ

Je škoda, že herecké výkony ženského osadenstva idú od epizódy k epizóde nižšie a nižšie, lebo tie mužské sa mi celkom páčia. Problém je, že prvé husle v tejto "girl-power" sérii hrajú práve ženy, ale ja to nechápem, veď Jodie Foster bývalá skvelá herečka. V každom prípade ma ten príbeh stále láka a som zvedavý, čo sa bude diať ďalej. Pokiaľ si odmyslím tie prehysterizované výlezy dvoch detektívok, tak to stále má slušnú atmošku. ()

varg odpad!

Od puberty som mal stále bližšie k liberalizmu a progresu no posledné 3-4 roky ma doslova znásilňujú a nútia byť netolerantnofašistickýmkomunistom. To čo má toto akože byť?! Každá mužská postava dement, v mestečku za polárnym kruhom s populáciou 15 ľudí je 16 pohlaví ... namiesto rozvíjania príbehu napatia vyšetrovania kukám 4 minúty na porod malého eskymáka. Za 3 epizóy som z vyšetrovania videl iba jednu najviac otrepanú vec, prechádzku v ponožkách medzi fotkami. Ešte aj zábery nočnej krajiny sú ako natočené v Californskom štúdiu posypanom mletým polystyrénom! Tak čo umelci, ktorí v tom ešte vidíte Carpentera ??? - 286 % totálna sračka odpad !!!! ()

Marcos22

Ve třetí epizodě dostáváme další dávku rozvíjení velmi křehkých rodinných a pracovních vztahů. Temný případ - Noční krajina se nám pomalu ubírá cestou k duševnímu rozuzlení celého příběhu, což mi k charakteru první série příliš nesedí a postupně u mě začíná hodnocení klesat. Tentokrát tři hvězdy, a to zejména za implementaci devět let starého songu I Follow Rivers od Mariky Hackman. 🙂 (29.01.2024) ()

klukluka

Kdepak čupakabra…jasně, že to bude mít naprosto logické vysvětlení. Včetně toho, že místní, kterých je tam 5 a půl, si mezi sebou ještě neřekli ani to, že vědci ze zdejší polární stanice zemřeli strašlivou smrtí. Média taky nula, do téhle pustiny asi tahle vymoženost ještě nedorazila. Ano, pojal jsem k tomu značnou nedůvěru i s tím rizikem, že si budu muset sypat popel na hlavu. ()