Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

runner85

Mať takýto písací stroj vďaka ktorému by dokázali ožiť písané príbehy určite by som ho dokázal využiť na niečo zmysluplnejšie ako stvorenie príšer. Každopádne takú čučoriedku akou bola Odeya Rush by som stvoril rád. Prvé dve tretinu filmu mali poriadne grády a keby si to tempo udržali dokonca bolo by to na veľmi vysoké hodnotenie. Lenže ten boj bol plytký a záver patetický. Kde nájdem ten písací stroj? ... ()

B!shop

Cekal jsem variaci na Jumanji a tu jsem taky dostal. Takze jsem vlastne spokojenej, po povinnym uvodu se rozjede fajn akce, prisery sice nejsou trikove uplnej top, ale nejsme ve scifi, ale v rodinnym filmu, takze furt nadstandart, herci jsou sympaticky a to prekvapive vcetne zubatyho Champa. No a vic k tomu asi neni co dodat, jakmile se film rozjede, uz nohu z plynu nesunda az do predvidatelnyho zaveru. Ja se bavil, kultovka jako Jumanji z toho nebude, ale druhymu zkouknuti za par let se urcite nebranim. ()

Ampi

Joe Black je částečně zpátky, (angl. Joe Black is Back) ale možná ne v takové formě, jak by tvůrci filmu chtěli. Oni také nebyli až tak dobré formě. I tak se jim mix laciných hororových záležitostí povedl ucházejícím způsobem. Mohlo to být o dost horší. Bude dvojka na Guantánamu, v KLDR či Detroitu? ()

Lucasion

Moderní Jumanji. To je první, co mě napadá a není to myšleno jinak zle. Naopak. Goosebumps jsem si užil od začátku do konce. Nenáročné, zábavné, má to tempo. Všechno tak akorát abyste se bavili. Já bych tedy volil osobně jiné kandidáty na teenage dobrodružné filmy, ale i tak jsem si tohle užil. Jack Black do těchto rolí se hodí a Dylan je sympaťák, kterého jsem už v několika rolích viděl. Vlastně nemám moc co vytýkat. Jak jsem řekl, všechno je akorát tak na místě, abyste se bavili. To stačí, protože za pár měsíců si na to možná už vůbec nevzpomenu. (69 %) ()

honajz2

Něco tak strašně předvídatelného jsem už hodně dlouho neviděl. Nechci si honit ego, ale ze zhruba prvních 10-15 minut jsem dokázal odhadnout naprosto celý průběh toho filmů, včetně všech zvratů jak velkých, tak malých. Jenom ten zvrat v závěru jsem odhadl zhruba až v 50.minutě, když se tam ta postava objevila. Každopádně tu extrémní předvídatelnost Husí kůži tolik nevyčítám. Vadí mi, že nudí, má nesympatické a někdy i otravné postavy (jedinou výjimkou je Jack Black, jeho role tady je totiž uvěřitelná a málo pitomá), neskutečně trapný a až příliš dětinský humor a celkově to mohlo být i líp promyšlené. Je to jen pár chyb, ale všechny jsou dost vážné a kvůli nim se mi ten film prostě nemůže líbit. Hororem bych to ani náhodou nenazval, celé je to spíš pohádka o tom, jak jednomu spisovateli oživla monstra z knížek a zdemolovala město. Navíc to cílí hlavně na děcka a starší to asi tolik neosloví. Aspoň mě to teda neoslovilo vůbec, byť ten nápad je hodně zajímavý. Jen škoda, že nedostalo prostoru více příšerek, třeba ta divná Karkulka, co se tam párkrát mihla, u té by mě zajímalo, co je zač. Jestli to stojí za zhlédnutí, to ať si zváží každý sám. 2* ()

• Když Zach (Dylan Minnette) poprvé vstupuje do Stineova sklepa, vyděsí jej hodiny s kukačkou. Filmařům se do této scény však vloudila chyba při audiovizuální synchronizaci, jelikož kukačka zakuká čtyřikrát, přestože hodiny ukazují pouze 2 hodiny. (hansel97)
  • Natáčení probíhalo v Atlantě v USA. (willy1)

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)