Jedenásťročný Cameron (David Mazouz) sa zrazu začne správať zvláštne. Uzaviera sa vo svojej izbe, hovorí zvláštnymi pradávnymi jazykmi a vykazuje aj ďalšie príznaky posadnutosti. Hneď, ako to jeho matka (Carice van Houten) zbadá, spojí sa s odborníkmi z Vatikánu, ktorí za chlapcom vyšlú špecialistku na podobné prípady. Tá si na pomoc prizve Dr. Setha Embera (Aaron Eckhart) a jeho tím. Dr. Ember má totiž jedinečnú schopnosť – pri liečbe posadnutých osôb vstupuje priamo do ich mysle a v nej čelí zosobnenému zlu spôsobujúcemu pomätenie mysle. Nepovažuje sa za tradičného vymetača diablov, ale skôr za istého „upratovača". A jeho chvíľa nastáva vtedy, keď zlyháva snaha tradičných exorcistov. A táto situácia nastala práve u malého Camerona. Dr. Ember vstúpi do jeho podvedomia, v ktorom démon drží chlapca v zajatí v imaginárnom svete snov. Ukáže sa, že tento diabolský protivník je oveľa silnejší, než Ember čakal. Navyše ho prenasleduje nielen zákerný démon, ale i jeho vlastná traumatická minulosť. Ember musí nasadiť všetky svoje schopnosti a možno i život, aby premohol démona a chlapca zachránil. (CinemArt SK)

M.i.k.e odpad!

viděl sem v poslední době hodně blbostí,ale nutno podotknout,že většina byla z našich luhů a hajů...celkem smutné je,že Incarnate jim může směle konkurovat.Jedná se totiž o kousek,který by strašně moc chtěl být něčím víc než dooporavdy je.Něčím chytrým,potažmo strašidelným...není ale ani jedno.Ve skutečnosti se jedná o neuvěřitelně nudnou,i přes stopáž zdlouhavou a zybtečně ukecanou nudu,která všemu nasadí korunu závěrečným WTF zvratem,který je ale ještě hloupější než sem čekal že bude.Peyton by se měl rychle vrátit k popcornovkám,které mu celkem jdou.Jít na tohle do kina,mile rád bych si také vymyslel dveře a hned za nimi skočil z okna...0% ()

*CARNIFEX*

Nechápem čo to Peytona napadlo, no výsledkom jeho "experimentu" presedlať na iný žáner je hrubo nevyužitý potenciál. Ono to zas vyslovene tragické nie je, akurát neviem kto to ocení, pričom ísť na to do kina, polámem si ruky na tri časti. Pár momentov nebolo vyslovene zlých, no tá snaha, ktorú vynaložil tvorca, je až úsmevne tragi-komická. Z hororového hľadiska totiž buď nič nedotiahol do konca, alebo je ozaj taký naivný, že si myslel, že fanúšika tohto žánru ohúri nazretím do mysle posadnutého takým spôsobom, nad ktorým zostáva rozum stáť. Myslím, že vyobrazenie slnečného počasia jak v Katare, či hádzanie si loptičky pri potoku je ozaj to posledné, po čom divák túži. Napriek mnohým mnou spomínaným mínusom, tá tretia hviezda sa ASI predsa len pýta - 50% ()

Miseet

Ze začátku mě příběh bavil, dokud tam nezačal démon skákat z jednoho na druhého během každých 5 vteřin. To už začalo působit celkem zmateně, nepřehledně a ztrácelo to rychle mou pozornost. Postavy byly sympatické, takže nic extra mi tam nevadilo. Ve finále je to ale stejně jen průměr, který potěšil, zabavil, ale rychle zase vyšumí. ()

venison

Hororový snímek "Inkarnace" je céčkovou podívanou, kterou se tvůrci snaží povznést béčkovým obsazením Aarona Eckharta.. Bez úspěchu.. Je to tisíckrát přemletá nuda o posednutí a následném vymítání.. Způsob byl celkem zajímavý, ale děsně zpracovaný.. Efekty připomínaly spíše 90. léta než rok 2016. Ostatní herci působili jako ochotnický soubor.. Např. kostým, který měl na sobě Keir O'Donnell, vypadal spíš jako na maškarní než do filmu.. Žádná pořádná lekačka, ani jsem se nebála, dokonce to není ani s smíchu.. Ztráta času.. ()

adam9

Pár dní po peckovém Rogue One jsem šel do kina poprvé na ryzí horor a zvládl jsem to! :D Oproti předem namachrované kamarádce jsem si nepřipsal ani jedno cuknutí, leknutí či skřek. Ale to asi není dobře? Každopádně film jako takový působil strašně levně ve všech ohledech. Na konci jsem pak našel ještě dvě, tři nesrovnalosti, možná jsem to špatně pochopil...ale zkrtáka nemělo to čím upoutat. Zcela obyčejný, průměrný horor, na který zítra zapomenete. ()